Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mirese ju gjej People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mirese ju gjej People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mirese ju gjej

+5
WebMaster
Emona
Free spirit
Єямєℓiиdå
denido
9 posters

Shko poshtë

mirese ju gjej Empty mirese ju gjej

Mesazh nga denido Sat 1 Sep 2012 - 23:13

pershendetje nga une denido

denido
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/09/2012
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sat 1 Sep 2012 - 23:14

Pershendetje & Mire se erdhe Denido[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga denido Sat 1 Sep 2012 - 23:16

Єямєℓiиdå shkruajti:Pershendetje & Mire se erdhe Denido[You must be registered and logged in to see this image.]
pershendetje?
juhjjjjj

denido
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 01/09/2012
Mosha Mosha : 39

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga Free spirit Sat 1 Sep 2012 - 23:21

mire se erdhe denido. klb ne forum URW
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga Emona Sat 1 Sep 2012 - 23:26

Mire se vjen Denido!

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga WebMaster Sat 1 Sep 2012 - 23:27

Mire se erdhe Denido edhe te uroj argetim te kendshem ne mesin tone


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga Anakonda Mon 3 Sep 2012 - 23:21

pershendetje dhe mirt se erdhe ne forum....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga Alberti Tue 4 Sep 2012 - 10:16

Mire se ke ardh.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga An0nim Tue 4 Sep 2012 - 11:31

MireSe Erdhe ...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:15

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjej Empty Re: mirese ju gjej

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi