Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
mirese ju gjeta !!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mirese ju gjeta !!!

Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga Dark_Matter prej Sun 8 Mar 2009 - 9:11

mirse ju gjeta ne kete sit. shpresoj tja kalojm mir se bashku.
tung.
Dark_Matter
Dark_Matter
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 26
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga WebMaster prej Sun 8 Mar 2009 - 9:13

:kis: MIR SE ERDHE YLL BOTE FLM QE U RREGJISTROVE TE UROI NJE ARGETIM TE MBAR NE KETE FORUM PUCC KLEA


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga Gerushi prej Sun 8 Mar 2009 - 9:14

Mire se erdhe :hi: Kalo bukur ktu
Gerushi
Gerushi
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1745
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga rifati prej Sun 8 Mar 2009 - 9:34

mire se erdhe gerooooooooooo ooooooo xha matuf
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga clod prej Sun 8 Mar 2009 - 10:41

lule mire se erdhe klea
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga WebMaster prej Sun 8 Mar 2009 - 10:41

mir se te gjeta ylli motres


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga Vizitor prej Sun 8 Mar 2009 - 13:14

mir se te gjeta moterzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga clod prej Mon 9 Mar 2009 - 0:05

mir se ju gjeta :king:
clod
clod
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 1216
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/03/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 9 Mar 2009 - 6:40

mir se ju gjetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 9 Mar 2009 - 6:41

mir se ju gjetaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga gesti prej Mon 9 Mar 2009 - 9:17

mir se ju gjeta o njeres te mir
gesti
gesti
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2464
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga Vizitor prej Mon 9 Mar 2009 - 9:41

mir s eju gjejj edhe une
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga rifati prej Mon 9 Mar 2009 - 10:39

persh
rifati
rifati
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2973
Anëtarësuar Anëtarësuar : 07/02/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga Anakonda prej Mon 12 Mar 2012 - 19:11

rose53 welcome.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

mirese ju gjeta !!! Empty Re: mirese ju gjeta !!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi