Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
 SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN

Shko poshtë

 SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN Empty SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN

Mesazh nga Njohuria prej Sat 15 Sep 2012 - 23:23

Besimtaret e shumte fanatike islamist pretendojne se mos e kthejne Shqiperine apo Kosoven ne shtet Islamik te ashtuquajtur "Islamistan"!
Kete qendrim e mbeshtet edhe Serbia e cila kerkon te perfitoje ashtu si kur Greqia veproi ndaj Camerise "muslimane"!

Pesimin qe pesoi Palestina prej Izraelit, Shqiperia nuk ka per ta pesuar kurre!
"Islamistani" andej nga ka ardhe!

Per sa u perkete besimtareve te "padjallezuar" nuk u ndalohet besimi perdrejt fese islame, por nje gje ta dine mire se SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN.

Mjaft u copetua Atdheu yne nga kjo fe e marre qe kryente tregetine e djallit, ku ende tokat e Shqiperise jane ne roberi!

Turqia ka per detyre te pranoje pavaresine e plote te Shqiperise dhe t'i shuaj tregetite e bera me serbin e grekun ku u ka dhene tokat tona Shqiptare me shkembim te ruajtjes se fese muslimane ne Shqiperi!

Feja eshte zgjedhje personale dhe jo tregeti njerezish!
___
SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN
___
RROFTE SHQIPERIA ETNIKE
___
LUAN_VALIKARDI
___

Njohuria
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN Empty Re: SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN

Mesazh nga WebMaster prej Sat 15 Sep 2012 - 23:30

Luan Mire se erdhe Kjo puna e islamit ka njerez qe po e shperdorin per ti mbush mendjen njerezve qe ekziston vetem islami si fe ..edhe pse skam qene asnjehere dakort ne keto lloj temash po i kam rrespektuar gjithmon ..Me keta lloj njerezish do te thote qe rracizmi i tyre eshte ne kulem si kuptoj nganjehere njerezit kur flasin per fen po a besojne me verte apo eshte nje detyr qe te flasin vetem per vetem per islamin ,Un them rrespektoni te gjitha religjonet sepse kshu e ka fal perendia te rrespektohen edhe secili te mbaj fen e vet .Nese besoni ne kete fe o njerez mjafton ta rresektoni edhe jo ta degjeneroni sepse futeni ne gjynah nganjehere duhet te permbaheni edhe mos te komunikoni kur nuk keni esperience ,Sot njeriut i eshte dhene menyra te mbaj fen e vet edhe ta praktikoj ashtu si eshte e duhur edhe nese e mban si fe duhet gjithmon ta rrespektosh ka shum veta qe e quajne veten per myslyman po se praktikojne as nuk e rrespektojne ,shoh ne virtualitet shum tema te tilla qe ka shum kontradita vazhdoni ecni para edhe mos u merni me fet nese jeni te zot rrespektoni ato nese jo mos flitni .
 SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN 30l12rc Pytje & Përgjigje  SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN Empty Re: SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN

Mesazh nga Njohuria prej Sun 16 Sep 2012 - 0:03

Klea shkruajti:Luan Mire se erdhe Kjo puna e islamit ka njerez qe po e shperdorin per ti mbush mendjen njerezve qe ekziston vetem islami si fe ..edhe pse skam qene asnjehere dakort ne keto lloj temash po i kam rrespektuar gjithmon ..Me keta lloj njerezish do te thote qe rracizmi i tyre eshte ne kulem si kuptoj nganjehere njerezit kur flasin per fen po a besojne me verte apo eshte nje detyr qe te flasin vetem per vetem per islamin ,Un them rrespektoni te gjitha religjonet sepse kshu e ka fal perendia te rrespektohen edhe secili te mbaj fen e vet .Nese besoni ne kete fe o njerez mjafton ta rresektoni edhe jo ta degjeneroni sepse futeni ne gjynah nganjehere duhet te permbaheni edhe mos te komunikoni kur nuk keni esperience ,Sot njeriut i eshte dhene menyra te mbaj fen e vet edhe ta praktikoj ashtu si eshte e duhur edhe nese e mban si fe duhet gjithmon ta rrespektosh ka shum veta qe e quajne veten per myslyman po se praktikojne as nuk e rrespektojne ,shoh ne virtualitet shum tema te tilla qe ka shum kontradita vazhdoni ecni para edhe mos u merni me fet nese jeni te zot rrespektoni ato nese jo mos flitni .

Mire se te gjeta Klea!
Deshira ime eshte ta shikoje mire mbare Shqiptaria kete ceshtje e cila jo vetem copetoi Shqiperine (si e kam sqaruar edhe me larte) por nuk na le as te kryejme Bashkimin Kombetar!

Faleminderit per pranimin e mendimit tim, mirupafshim!

Njohuria
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 2
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/09/2012
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN Empty Re: SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN

Mesazh nga WebMaster prej Mon 17 Sep 2012 - 6:49

Te njejten gje dua edhe un Luan hajde me kom te mbar diskutimi
 SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj   SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN 30l12rc Pytje & Përgjigje  SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN Empty Re: SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN

Mesazh nga Anakonda prej Sun 4 Nov 2012 - 19:00

mesa di un ne shqipri ska ndodhur asnje lufte ne lidhje me fen.....per politik e ne ekonomi po....por jo luft per fe....mir e ka sqaru shefja ket problem...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN Empty Re: SHQIPERIA NUK BEHET ISLAMISTAN

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi