Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje nga Gjermania. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje nga Gjermania.

Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:08

Quhem Arian,jam me prejardhje nga Maqedonia.Kam ardhe si bebe ne Gjermani.Jam Mechatronik-Industrie.Punoj ne profesionin tim,kam edhe nje firme ndertimi qe e drejtoj.Me kalimin e kohes do t'ju tregoj edhe me shume per mua.

Shpresoj te ja kalojme mire se bashku. Perqafffimeee Perqafffimeee
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Emona prej Sun 30 Sep 2012 - 10:27

Ari edhe ktu erdhe ti aaa :P

Mire se vjen Ari,hajt kalosh bukur mesin tone Pershendetje nga Gjermania. 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:30

E po me ftuan prandaj erdha,ne se ju besdis mundem edhe te largohem.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Emona prej Sun 30 Sep 2012 - 10:37

Arian 123 shkruajti:E po me ftuan prandaj erdha,ne se ju besdis mundem edhe te largohem.

He se shaka bona.. eeww
Jo djale nuk na bezdise ,Qendrim te kendshem ne forum. HUGO

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 10:39

Arian 123 mire se erdhe ne shoqerin tone .Te uroj argetim te kendshem ne Klea Love Forum . Neutral


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:39

Flm.Me sa kuptoj une ne njihemi diku.Tung.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Emona prej Sun 30 Sep 2012 - 10:40

Arian 123 shkruajti:Flm.Me sa kuptoj une ne njihemi diku.Tung.

Te dergova pergj..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Shkembi prej Sun 30 Sep 2012 - 10:42

Mire se erdhe Arian,kalofsh mire Te Klea Love

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:43

Flm Shkembi,edhe une shpresoj te ja kalojme mire.Mbrema.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 10:44

Arian e gjete rrugen kollaj Pershendetje nga Gjermania. 3666372071


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Shkembi prej Sun 30 Sep 2012 - 10:44

Sigurisht qe po Arian,je djal qe pershtatesh mire ne shoqerin virtuale.

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:45

Flm Shkembi,mundohem gjithmone.Te pershendes.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 10:49

Arian si te kam :5454787:


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 10:55

Mire flm.Po ti mire je?
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 10:58

Hajt mo duhet te themi mire pak me dhimbje koke


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Sun 30 Sep 2012 - 11:08

Ishalla te te kaloje.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga WebMaster prej Sun 30 Sep 2012 - 11:10

Flm do kaloj se ska ku shkon pa kaluar


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 42
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 1 Oct 2012 - 9:49

Pershendes Turin dhe Jarin ne Gjermani.

Gjergjin ne Greqi (rafmet paste se e shtypi treni) dhe Lulin ne Pescara qe e hengri nje qen kufiri.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Labja prej Mon 1 Oct 2012 - 9:50

Edhe ketej erdhe ti ore :P
hajde mire se erdhe edhe ketej
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Vizitor prej Mon 1 Oct 2012 - 9:51

Un vij gjithandej se kam pashaporte te bardhe dhe nuk me ndalon dot njeri.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Єямєℓiиdå prej Mon 1 Oct 2012 - 9:51

Mire se na paske ardhe.
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Labja prej Mon 1 Oct 2012 - 9:53

ilirziu shkruajti:Un vij gjithandej se kam pashaporte te bardhe dhe nuk me ndalon dot njeri.
sa mire per ty...por un e kisha me arianin Pershendetje nga Gjermania. 3666372071
Labja
Labja
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Gjakun e zemres te Mamit
Postime Postime : 8252
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/12/2011
Mosha Mosha : 29
Hobi Hobi : Io anziché fare castelli in aria mi faccio templi nel cuore

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Anakonda prej Mon 1 Oct 2012 - 17:16

kalofsh sa me bukur...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 25
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Ariel prej Tue 2 Oct 2012 - 19:09

Mire se ke ardh Arian. Kalofsh bukur ketu.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 100
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 3 Oct 2012 - 5:39

O Ariano, un du me u shperngul ne Gjermani.

Gjej pun kollaj un aty, mundesisht me nji sekretare?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Arian 123 prej Wed 3 Oct 2012 - 5:43

Veshtire.Ne se ke nenshtetesi te ndonje shteti te Europes mundesh.Pune pa gjuhe e pa specialitet veshtire.Punet qe nuk paguhen mire tani i bejne Bullgaret e Rumunet.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 46
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Vizitor prej Wed 3 Oct 2012 - 6:45

Po sikur me ja dhi te gjith atyre Gjermoneve dhe me punu me nai kompani Amerikane ku flitet vetem Anglisht? Bohet kjo?
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Samuela prej Fri 5 Oct 2012 - 23:13

Arian mire se erdhe,,uroj te kalosh s'a me bukur ketu...Persh nga Albana [You must be registered and logged in to see this image.]
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga LaDescarada prej Sat 6 Oct 2012 - 1:30

pershendetje dhe mirsevjen Arian juhjjjjj
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje nga Gjermania. Empty Re: Pershendetje nga Gjermania.

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi