Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjermania: Serbia, ne BE ne vitin 2017 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Gjermania: Serbia, ne BE ne vitin 2017 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gjermania: Serbia, ne BE ne vitin 2017

Shko poshtë

Gjermania: Serbia, ne BE ne vitin 2017 Empty Gjermania: Serbia, ne BE ne vitin 2017

Mesazh nga Vizitor Fri 19 Feb 2010 - 3:14

Gjermania: Serbia, ne BE ne vitin 2017 Prishtina-800Serbia do te mund te anetaresohet ne BE ne fund te vitit 2017 dhe ne fillim te vitit 2018 nese gjerat do te shkojne ne drejtimin e duhur dhe nese ajo do te rregulloje marredheniet me Kosoven.

Deklarata eshte bere nga nje diplomat gjerman, i cili ne nje prononcim per mediat serbe ka preferuar te ruaje anonimatin.

“Serbia duhet te punoje per zgjidhjen e problemit te Kosoves dhe ne rregullimin e marredhenieve te ndersjella”, ka deklaruar diplomati.

Ai ka shtuar me tej se, nese Serbia vazhdon me qendrimin se Kosova eshte pjese e saj, atehere ajo nuk do te gezoje mbeshtetjen e vendeve te BE per anetaresimin.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi