Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ka bejtexhinj ne KleaLove?

+9
Besa
Oni
An0nim
LaDescarada
Arabela
Anakonda
Єямєℓiиdå
Ariel
WebMaster
13 posters

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga WebMaster Mon 1 Oct 2012 - 3:25

First topic message reminder :

Mbaj mend qe ne dasmat te cilat zhvilloheshin ne ambjente te vogla
(ne shtepi) e ku dasmoret kendonin vete me se shumti, beheshin hedhje
-pritje gjate kengeve, ku njerezit e dhenderit mburrnin dhenderin e
shanin nusen dhe anasjelltas. Madje,qysh para se te fillonte dasma,
secila pale e dasmoreve mundohesh te gjente "blibilin" a "bilbileshen" e
fisit qofte dhe te larget fare, i cili do ta perfaqesonte ne garen e te
kenduarit. Dicka e ngjashme me bejtet. Bejtet? >>

E meqe nuk mund te kendojme dot, a fillojme nje gare bejtesh? >>

Rrezikova te hap temen, por jo te bej bejten e pare. Mbase dhe s'e ngjyej fare. Bujrum bejtexhinj!

PS: dhe ndonje info rreth bejteve apo bejtexhinjve me te medhenj, s'do ishte keq sikur te na e sillnit


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 9:31

Miqt e mi ju lutem shum
mos ta prishim ket forum
e kemi bere per shoqeri
edhe jo per te krijuar armiqesi
un per vete mundohem shum
qe ne forum te te miren me pun
nuk e di sa te kenaqur jeni
nese keni ankese edhe ankohuni
un i lexoj edhe i analizoj
postimet e anetarve
qe lodhen ketu e ca mot


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 9:41

un perveti ndihem mir
dhe po vija ktu me shum deshir
te takoj shoqerin time
qe me sjellin shum argetime

disa po i dua shum
s'di qka ishte ky forum
kishte bukurosha por jo shum
nje perveti qka kom pa
syt skom mujt me ja nda ;)
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga Alberti Wed 2 Jan 2013 - 9:47

E pash ni Qik ne Rrug krejt si Xhani
E veshne bukur me ni par Shtiklla,
Shkova dhe e Putha me Zor,
Ma futi Shpull e m`bani Hor,
Tuj Qajt shkova te Baba,
I thash qeshtu ma bani Njana,
M`tha mir ta ka ba e Hajvan,
Mej dasht Qikat me zor, a din se nuk Ban!

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 10:33

na esht nje çun ktu ne forum
lyp nga gocat pak si shum
te dhuron puthje hiq pa nda
a ne vet kurr se kemi pa
qysh me i dhuru kti cuni puthje
pot mi beje edhe 100 lutje
sdo ta puthi as nje here
se ajo puthje spo ka vlere

e nje tjeter qka e kom pa
i qoj puthje hiq pa ndaa
se me pelqeu shum shumm
kurr mat mir skisha pa ne asnje forum ....
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga WebMaster Wed 2 Jan 2013 - 10:40

hihihi Amon mi cuce
si bie ne dashuri me ate njeri
kur se ke pa se ke nigjua
ne forum ke komunikua
Ah dashnia cfar nuk ben
se cuni botes po te kerkon
lere mi me te dashurua
se dashnin ka met dhurua. hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga Xhan Wed 2 Jan 2013 - 10:46

nuk e die se qfar ndodhi me mua
kur e pash fill jam dashurua
se kam besue kurr, veq e provova
si nga interneti keshtu u dashurova
mu konen mir e mar me shku puna
mos me thonen hallkit qeshit fjal per mu
une qat djal shum po e du
ishalla edhe ai ne mu esht dashuru hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga WebMaster Sun 6 Jan 2013 - 8:41

Lum e lum se anetaret jan ne gjum
disa bredhin disa hedhin valle
sa andej kendej per mahalle
shum anetar ikin edhe vin
mos kujtoni se ne do rrim
do shikojme do bejm sehir
Lum e lum per kete forum
kalim kohe e kemi ne pun
dikush keqkuptohet dikush don pushtet
por forumin se kan te vet
shum gjona duhet ndryshu
se forumin e kan lakmu
shum vizitor e kan vizitu A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 3666372071
.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga Oni Wed 9 Jan 2013 - 14:13

Goc Mistrece shkruajti:Oni oni cun i pagjum
rri me ne ne forum
koha iken si iken ora
forumi mbet edhe se shpejti lexohna
ik oni ik fli gjum se endrat e tuaja
te presin dikun hihihi

Ty dhe bejta t'paska hije,
veq rimimi pak t'mungan,
sa per gjumin mir ti dije,
n'gar ne u veshim nuk ma kalan.

Jam msu andrrat me i lan n'pritje,
une jetaj realitetin,
kam me muj e kam me vite,
e njaf ma mir se ti vedin. je farewww
Oni
Oni
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemrat e Djajve
Postime Postime : 632
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/08/2010
Hobi Hobi : Te urrehem

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga WebMaster Wed 17 Apr 2013 - 10:07

Ja dhe sonte ne forum
si pernote te tjeret jan ne gjum
ku jeni bre ore forumista
se ne forum ka ron kriza

Vallai me kan len vetem keta mu
se ne forum asnje ska shkru
vetem futem me qetesi
shkruj dy gjona se skan rendesi

Mome ri ku je fut
se ne forum kerkush nuk te lut
me tradhtove dhe ti mu
se un vetem kam fillu me shkru hihihi[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 7:18

qetesi shum qetsi
duket forumi keq sikur o mbeshtjell me dheun e zi
mungon gjithshkushi po mali mali me malin nuk takohen
se dita dites njeriu me njeriun afrohen

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ka bejtexhinj ne KleaLove? - Faqe 2 Empty Re: A ka bejtexhinj ne KleaLove?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 2 e 2 Previous  1, 2

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi