Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje Forumi KleaLove People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje Forumi KleaLove People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje Forumi KleaLove

4 posters

Shko poshtë

Pershendetje Forumi KleaLove Empty Pershendetje Forumi KleaLove

Mesazh nga Albanian Sun 11 Sep 2016 - 1:36

Pershendetje Dhe Mire Se Ju Gjeta Forumi KleaLove:Edhe pse para disa Vitesh Kam Qèn Pjese E Forumit Tani Jam Kthyer Serish Nese Nuk Eshte Problem Per Stafin (Kuptohet,nëse keni pak durim mund ta mësoni duke lexuar rreshtat e mëposhtme.
Një djalë si gjithë të tjerët, por duke qënë se ç'do njeri ka cilësitë e tij po ashtu edhe unë kam disa cilësi të miat qofshin të mira apo të këqija. Kam lindur në një ditë të ftohtë,ka qënë fundi i një stine të ftohtë e fillimi i një stine të ngrohtë.
Jam rritur Ne Nje Qytet i Vogel sic njihet ndryshe Peqini(1432 Klaudiana)
Shpesh herë më pëlqen të bëj shaka me miqtë por pa e ekzagjeruar. Jam tip që ja di vlerat shoqërisë, ndaj dhe shoqëria nuk më ka munguar.Më pelqejnë shumë futbolli i cili është sporti më i bukur botë, kompjuterat dhe ç'do gjë që ka të bëjë me elektronikën.

Me respekt Klodi

Albanian
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/09/2016
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi KleaLove Empty Re: Pershendetje Forumi KleaLove

Mesazh nga Anakonda Wed 14 Sep 2016 - 21:21

Pershendetje e mirserdhe edhe pse shumica e antareve kan ikur.
Hyjn ta vizitojn forumin,kalofsh bukur ne vazhdim.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi KleaLove Empty Re: Pershendetje Forumi KleaLove

Mesazh nga Albanian Sun 18 Sep 2016 - 4:53

flm

Albanian
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 8
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/09/2016
Mosha Mosha : 35

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi KleaLove Empty Re: Pershendetje Forumi KleaLove

Mesazh nga WebMaster Sat 22 Oct 2016 - 6:53

Mire se erdhe Albanian e  kalofsh bukur  ne forum...kekoj falje  qe  nuk futem shpesh po puna  edhe familje kur kemi kohe futeme nganjeher.


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi KleaLove Empty Re: Pershendetje Forumi KleaLove

Mesazh nga bekimi Mon 31 Oct 2016 - 5:17

Klea mikesha  e vjeter si je nuk po hyn ne forum a burri taka ndalua hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje Forumi KleaLove Empty Re: Pershendetje Forumi KleaLove

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi