Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Engjujt nuk preken...!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Engjujt nuk preken...!!! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Engjujt nuk preken...!!!

3 posters

Shko poshtë

Engjujt nuk preken...!!! Empty Engjujt nuk preken...!!!

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Oct 2012 - 10:39

Engjujt nuk preken...!!! 58221010150878467937703
Esht nje fenomen per te cilin flitet pak,por qe vazhdon te egzistoj
kudo...shqipri e an e mban te botes...pa ber diferenc vendi apo feje

Shum her shikojm dhun tek femijet edhe ne mes te rruges dhe nuk
flasim,bejm gjoja sikur nuk shikojm,sikur nuk degjojm...shikojm dhunen
edhe ne shtepi por prap bejm te njejten gje...ne nuk flasim,dhe ne te
njejtin moment jemi fajtor aq sa esht dhunuesi sepse ne ate moment i
mbeshtesim...

Mendoj qe te gjith ata qe ven dor mbi femij duhet te marrin denimin e
duhur,nga ne dhe nga zotit,sepse s'mund te preket nje femij...

Me problemet,me krizen me stresin e sotit kjo dhun rritet edhe me
shum...mllefin qe kan brenda e shprehin tek femijet e tyre dhe i
katandisin ne kete menyr te pafalshme...

Ata skan faj...ata s'na bejn gje...Jeten ua merr zoti dhe kan te drejt
te jetojn...le te mos i prekemi dhe nese kemi mundesin ti mbrojm...


Engjujt nuk preken...!!! 48716247674411235456610
Engjujt nuk preken...!!! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Engjujt nuk preken...!!! 30l12rc Pytje & Përgjigje Engjujt nuk preken...!!! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Engjujt nuk preken...!!! Empty Re: Engjujt nuk preken...!!!

Mesazh nga Arian 123 Wed 3 Oct 2012 - 10:41

Ooooooooo sa gjynah.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Engjujt nuk preken...!!! Empty Re: Engjujt nuk preken...!!!

Mesazh nga Anakonda Wed 3 Oct 2012 - 17:22

E tmerrshme a kan guxim tu vejn dor nje her femijeve te gjore...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Engjujt nuk preken...!!! Empty Re: Engjujt nuk preken...!!!

Mesazh nga WebMaster Wed 3 Oct 2012 - 23:25

Keta njerez eshte per ti vrare vallai
Engjujt nuk preken...!!! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Engjujt nuk preken...!!! 30l12rc Pytje & Përgjigje Engjujt nuk preken...!!! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Engjujt nuk preken...!!! Empty Re: Engjujt nuk preken...!!!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi