Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico

2 posters

Shko poshtë

Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico Empty Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico

Mesazh nga LaDescarada Sat 6 Oct 2012 - 1:56



Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho, thotë se bota do të ndalojë të dielën, kur skuadra e tij do të përballet me Barcelonën.
“Kur Madridi luan ndaj Barcelonës, bota ndalon. Është një ndeshje në të cilën na pëlqen të luajmë dhe jo vetëm ne, por sigurisht edhe ata”.

“Në këtë aspekt, përfundimisht është më shumë se një ndeshje e ligës. Por synimi jonë është ta fitojmë kampionatin. Në fund të fundit, ato janë vetëm tre pikë”, ka thënë Mourinho. /Telegrafi/

Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico F.1005111727100_m
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico Empty Re: Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico

Mesazh nga Maksi Sat 6 Oct 2012 - 2:07

E mefgjithate murinjo un them se galaktiket ngelen galaktike keshtu qe beji ilacet gatti nese do te jesh I qete
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico Empty Re: Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico

Mesazh nga LaDescarada Sat 6 Oct 2012 - 2:08

ishalla fiton Real Madrid [ZbarDh DhemBet]
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico Empty Re: Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico

Mesazh nga Maksi Sat 6 Oct 2012 - 2:30

Ah murinjo murinjo edhe nese merr me vete lugen e emadhhe se do ngopesh ne gola
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico Empty Re: Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico

Mesazh nga LaDescarada Sat 6 Oct 2012 - 2:40

ooo maksi lema mourinhon rahat haahh..se si shpirt eshte Perqafffimeee
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico Empty Re: Mourinho: Bota do të ndalojë për El Clasico

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi