Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
në fokus Po afrohet sfida e frikshme - El Clasico People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
në fokus Po afrohet sfida e frikshme - El Clasico People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

në fokus Po afrohet sfida e frikshme - El Clasico

Shko poshtë

në fokus Po afrohet sfida e frikshme - El Clasico Empty në fokus Po afrohet sfida e frikshme - El Clasico

Mesazh nga Erjona gerl Fri 27 Nov 2009 - 8:28

Po afrohet sfida e frikshme - El Clasico

në fokus Po afrohet sfida e frikshme - El Clasico El-clasico
Konfrontimet mes Barcelonës dhe Real Madridit nuk janë ndeshje për njerëzit me zemër të dobët. Kjo është një nga sfidat më të paparashikueshme, temperamente, por edhe frymëzuese për të gjithë botën e futbollit, dhe të gjitha klubet tjera në botë.

Çdo edicion i këtij karnavali të lë pa frymë sepse gjithnjë ndodh që aty të ketë një moment të rëndësishëm, apo një ngjarje që përcakton karrierën e një lojtari apo një periudhë të veçantë të klubit.

Dhe me këtë ndeshje vetëm disa ditë larg, ne i ftojmë të gjithë adhuruesit e futbollit që të ndjekin yjet e kësaj loje të cilët do të zbresin për të dhënë shfaqjen më të madhe në botë, sa i përket futbollit – bëhet fjalë pikërisht për ndeshjen e frikshme - El Clasico. / futbolwallpapers / 26 nentor 2009
Erjona gerl
Erjona gerl
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 321
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/11/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

në fokus Po afrohet sfida e frikshme - El Clasico Empty Re: në fokus Po afrohet sfida e frikshme - El Clasico

Mesazh nga Vizitor Fri 27 Nov 2009 - 8:48

MOS KENI FRIK SE ASGJE SDO TE NDODHI 2-0 PER BARCELONEN DHE CDO GJE HARROET
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi