Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti

2 posters

Shko poshtë

Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti Empty Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti

Mesazh nga WebMaster Sun 14 Oct 2012 - 23:30

Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti 35966TIRANË-
Vetëvritet me armë zjarri, Islam Duçkollari, babai i njërit prej
policëve të vrarë nga Dritan Dajti më 7 gusht të vitit 2009, teksa
tentonin ta arrestonin.

Policia sqaron se ngjarja ka ndodhur sot
në kryeqytet tek zona e Selvisë, ndërkohë që nuk dihen ende shkaqet që e
detyruan të kryejë krimin e rëndë.

Katër oficerët e policisë,
Fatos Xhani, Sajmir Feskaj, Sajmir Duçkollari dhe Altin Dizdari u vranë
njëri pas tjetrit në pesë minuta, nga dy pistoletat që dritan Dajti
mbante me vete mesditën e 7 gushtit 2009, teksa udhëtonte me një makinë
luksoze të bardhë. Dajti ishte njeriu më i kërkuar atëkohë, pasi ishte
dënuar për vrasjen e nje biznesmeni dhe në mënyrë spektakolare ishte
arratisur nga gjykata e Tiranës.
(ma.ar/BalkanWeb)
Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti 30l12rc Pytje & Përgjigje Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti Empty Re: Vetëvritet Islam Duckollari, babai i policit që vrau Dritan Dajti

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 5:16

"NGUSHELLIME FAMILJARVE TE TE NDJERIT"

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi