Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

5 posters

Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga WebMaster Thu 25 Oct 2012 - 6:10

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 25S-Tech_Nje_studente_braziliane_20_vjecare_Catarina

Rio de Zhaniero, 25.10.2012 13:49
Një studente braziliane 20 vjeçare Catarina Migliorini, e shiti
virgjërinë e saj për 780 mijë dollarë ose rreth 600 mijë euro nga një
japonezë. Shitja në fjalë u mundësia mes një ankandi në sajtin e
internetit australian virginswanted.com.au.

Në garën në fjalë siç raporton noa.al morën pjesë 15 burra nga India, Brazili, Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe Japonia.

Në ankandin e virgjërisë ishte edhe një 21 vjeçar rus, por fituese për
të ishte një femër braziliane e cila për të shkuar me djalin e virgjër
do shpenzojë vetëm 2300 euro.

“E shikoj si një sipërmarrje, më lejon të udhëtojë, të xhiroj një film
dhe të kem menjëherë paratë”, deklaroi vajza pas ankandit.

Në javët në vijim ajo do takohet në një vend sekret me fituesin japonezë
të ankandit, me emrin Nastu por para saj do bëjnë një test për
sëmundjet seksualisht të transmetueshme.

Catarina deklaron se nëse e bënë këtë gjë vetëm një herë nuk je prostitutë dhe se përmes kësaj nisme mund të paguajë studimet.
Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rc Pytje & Përgjigje Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Arabela Thu 25 Oct 2012 - 6:37

njerezit qe paguajne shuma te medha vetem se esh e virgjer jane ne njefare menyre maniake,,,ben mire te kete kujdes cupa,,,sa per prostitute e di vete ti goce,,moralin tend e justifikon ti,,, juhjjjjj ,,,per gjithcka gjendet nje justifikim,,, ;)
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Maksi Thu 25 Oct 2012 - 6:50

a ka mbet ndonje qe e shet pa lek se me lek te gjithe behemi trima neve hahah
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga WebMaster Thu 25 Oct 2012 - 7:13

Si se kam bere edhe un kete gje amon hahaha Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 1644352394
Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rc Pytje & Përgjigje Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Ariel Thu 25 Oct 2012 - 7:18

I hengert ishalla....po si hidhen aq lek more...e per ca...
Kan lujt menc vallahi.


Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga WebMaster Thu 25 Oct 2012 - 7:19

Hahaha mome rri ri se sma ka ren ndermend ta bej un hahahaha do qipem edhe njehere Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 1644352394
Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rc Pytje & Përgjigje Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Arabela Thu 25 Oct 2012 - 7:32

Ariel shkruajti:I hengert ishalla....po si hidhen aq lek more...e per ca...
Kan lujt menc vallahi.
meshkuj te shpifur maniak per femra te virgjera,,, 737429
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Arabela Thu 25 Oct 2012 - 7:33

Ariel shkruajti:I hengert ishalla....po si hidhen aq lek more...e per ca...
Kan lujt menc vallahi.
lek haramit;,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga WebMaster Thu 25 Oct 2012 - 7:45

ah si u zvirgjerova kot te kisha pritur edhe pak e shikon sa leku afrohet hahahahaha
Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rc Pytje & Përgjigje Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Arabela Thu 25 Oct 2012 - 7:49

Klea shkruajti:ah si u zvirgjerova kot te kisha pritur edhe pak e shikon sa leku afrohet hahahahaha
[QeSh] [QeSh] [QeSh] [QeSh] jhgt] :p :p :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Ariel Sat 27 Oct 2012 - 9:48

Arabela shkruajti:
Ariel shkruajti:I hengert ishalla....po si hidhen aq lek more...e per ca...
Kan lujt menc vallahi.
meshkuj te shpifur maniak per femra te virgjera,,, 737429
Po dhe ato debile...po mire...me komision e bejne hahahahahaa...se aq lek vallahi mbaron hall tjetri dhe te thote sti jap se nuk ishe ne rregull je farewww je farewww je farewww je farewww


Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Ariel Sat 27 Oct 2012 - 9:50

Klea shkruajti:Hahaha mome rri ri se sma ka ren ndermend ta bej un hahahaha do qipem edhe njehere Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 1644352394
Rri goc rehat...se po na shkon per lesh kot...ca po te duhet ai sport e mos me u bo mo rob je farewww je farewww je farewww je farewww varet kush eshte milioneri je farewww je farewww je farewww


Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Nov 2012 - 6:05

"Pika i raft asaj po edhe atij qe ka shku me te" je farewww je farewww je farewww

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë Empty Re: Brazil, studentja 20-vjeçare shiti virgjërinë për 780 000 dollarë

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi