Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndërrimori (anagrami) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ndërrimori (anagrami) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ndërrimori (anagrami)

3 posters

Shko poshtë

Ndërrimori (anagrami) Empty Ndërrimori (anagrami)

Mesazh nga WebMaster Sat 27 Oct 2012 - 20:32

Ju Lutem jo chit chat temen ..tema eshte shum interesante nese din kush ta kuptoj le te zgjidhi keto qe kam sjell ketu ..

KERIM TOPI,
U përgjegj prej dashnisë -
Këtu fshehet degë e kimisë!

Zgjidhja?...............................

AFAT KASTRO,
SA KA TROFTA?

Po ju them me dhembshuri -
Këtu kërkohet fatkeqësi!

Zgjidhja?..........................

ISA P. NEKRA,
ISAK N. REPA,

Më besoni pa asnjë merak -
Se është gjëndër në stomak!

Zgjidhja?............................


LORA BULE,
S'bëhet fjalë për dardha -
Por bimë me lulet t'bardha!

Zgjidhja?.............................
SUTKI I. KOLA,
KOSTA U. KILI,

Ju dëftoj prej dashnisë -
Këtu fshehet degë e njekësisë!

Zgjidhja?.....................................KEQ ALBIN,]
S'po e ndiej veten mirë -
Nga ky njeri i ndyrë!

Zgjidhja?.........................


Autori i Temes eshte Agim Metbala.
Ndërrimori (anagrami) 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Ndërrimori (anagrami) 30l12rc Pytje & Përgjigje Ndërrimori (anagrami) 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndërrimori (anagrami) Empty Re: Ndërrimori (anagrami)

Mesazh nga Ariel Sun 28 Oct 2012 - 2:42

AFAT KASTRO,
SA KA TROFTA?
Po ju them me dhembshuri -
Këtu kërkohet fatkeqësi!

Zgjidhja?..........................
Katastrofa


Ndërrimori (anagrami) 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndërrimori (anagrami) Empty Re: Ndërrimori (anagrami)

Mesazh nga Ariel Sun 28 Oct 2012 - 2:42

ISA P. NEKRA,
ISAK N. REPA,
Më besoni pa asnjë merak -
Se është gjëndër në stomak!

Zgjidhja?............................ Pankreasi.


Ndërrimori (anagrami) 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndërrimori (anagrami) Empty Re: Ndërrimori (anagrami)

Mesazh nga Anakonda Thu 15 Nov 2012 - 7:37

KERIM TOPI,
U përgjegj prej dashnisë -
Këtu fshehet degë e kimisë!

Zgjidhja?...............................
atomi sipas teje do jet naj top futbolli se ska mundsi

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ndërrimori (anagrami) Empty Re: Ndërrimori (anagrami)

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi