Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës!

2 posters

Shko poshtë

Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! Empty Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës!

Mesazh nga WebMaster Sun 28 Oct 2012 - 8:38

Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! Police_2002909b
Nuk e paguaj këtë gjobë. Fundja nuk kam pse
ta bëj. 21 dhjetori është afër dhe fundi i botës po vjen ndaj këto para
nuk kam pse i harxhoj kot.

Këto kanë qenë fjalët e një drejtuesi makine në Siberi. Ai ka
refuzuar të paguajë shumën e 25 eurove që iu vu si gjobë për shkelje të
rregullave të qarkullimit rrugor pasi dha këtë pretendim, citon noa.

Policia e shoqëroi në kuesturë ku ai sërish mbrojti tezën e tij:
Profecia Maja e ka paralajmëruar, më 21 dhjetor 2012 bota do të marrë
fund.

Ka vetëm një shpëtim, që secili t’i kërkojë falje tjetrit dhe të
shlyhen borxhet e njëri-tjetrit, ka deklaruar shoferi i ndaluar, emri i
të cilit nuk u publikua nga autoritetet në Siberi.

Sakaq pak ditë më parë, kuvendi lokal shpalli një ligj që ndalon
publikimin e lajmeve për të ashtuquajturin fundi i botës më 21 dhjetor.

Kjo masë ligjore erdhi pasi është konstatuar se janë shtuar rastet e
vetëvrasjeve kolektive nën pretendimin se po vjen fundi i
botës./Indeksonline/ Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! 1644352394 Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! 1644352394 Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! 1644352394
Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! 30l12rc Pytje & Përgjigje Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës! Empty Re: Refuzon të paguajë gjobën: Po vjen fundi i botës!

Mesazh nga Anakonda Sat 3 Nov 2012 - 6:03

" Mor kto njerez a jan hutu apo bejn vet...po sikur mos tvij fundi botes cdo bejn pastaj?

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi