Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi për vitin 2012 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Horoskopi për vitin 2012 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Horoskopi për vitin 2012

4 posters

Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga WebMaster Thu 1 Nov 2012 - 7:19

Horoskopi për vitin 2012 Horoskopi
Dashi
Personat e lindur në shenjën e dashit do
t’i përcjellë suksesi në shumë sfera të jetës. Personat e lindur në
këtë shenjë pritet që të kenë një rritje të madhe, sidomos në karrierë.
Do ta kenë më të lehtë për të gjetur punë, përderisa edhe projektet e
reja nuk do të mungojnë. Në financa po ashtu do të qëndroni mirë. Por,
megjithatë këshilla e vetme që japin yjet për këtë shenjë është kursimi,
sepse në këtë mënyrë mund ta shfrytëzoni për të mirë kursimin nga ana
juaj. Prania e Venerës në shenjën tuaj do ju sjellë shumë fat. Në
dashuri do të këtë risi të shumta, sidomos për beqarët. As flirtet nuk
do të mungojnë.
Demi
Të gjithë personat e
lindur në shenjën e Demit do t’i presë një periudhë e lavdishme në vitin
2012, sidomos në gjysmën e dytë të vitit. Në karrierë dhe në financa do
të jeni shumë mirë. Do të takoni njerëz të rinj. E nëse udhëtoni,
atëherë do të njiheni edhe më shumë për kultura të reja. Edhe në familje
ju pret një jetë e qetë dhe pa probleme. Do të keni një mbështetje të
madhe nga shokët tuaj, sidomos ata të cilët ju kanë mbështetur edhe në
të kaluarën. Kërkoni mbështetje edhe më të madhe për ta, sidomos kur
është çështja te gjëra që ju nuk i keni ditur dhe ju nevojiten
informacione më të mëdha. Edhe për beqarët do të jetë një vit përplot
aventura.
Binjakët
Nuk do të jetë një vit
edhe aq i begatë, por do të jetë një vit mesatar për të gjithë personat
që janë të lindur në këtë shenjë. Pra, është një viti mesatar si në
aspektin e të hyrave financiare, ashtu edhe në karrierë, por edhe në
jetën sentimentale. Periudha e parë e vitit do të përcillet me shumë
dyshime dhe shumë gjëra që kanë të bëjnë me karrierën dhe paratë, por në
pjesën e dytë gjërat do të përmirësohen. Të martuarit do të gjejnë
përkrahje nga partnerët e tyre, kurse beqarët do ta kenë të vështirë,
por duhet që të kërkojnë mbështetjen e partnerit/es. Yjet po ashtu për
vitin 2012 ju sugjerojnë që të keni kujdes më të shtuar për shëndetin.
Gaforrja
Mos
prisni të jetë një vit ndryshe nga viti i vjetër, pasi që 2012 te
Gaforret do të ofrojë të njëjtat gjëra që keni përjetuar edhe në vitin
2011. Në punë do të keni mundësi të reja, sidomos sa i përket karrierës,
por duhet t’i shfrytëzoni këto mundësi në mënyrë sa më racionale të
mundshme. Por, mos gënjeni partnerin/en, pasi që mund të keni probleme
sidomos nëse jeni të martuar. Beqarët do të kenë mundësi të mira për
njohje dhe lidhje të reja. Në përgjithësi nota për gaforret në vitin
2012 do të jetë për mbi shtatë, që i bije më shumë se mesatare. Por,
mundësitë e reja dhe progresin shfrytëzojeni sa më mirë që mundeni.
Kujdes më të shtuar më shpenzimet!
Luani
Luani
do të ketë një vit shumë produktiv në shumicën e sferave të jetës. Sa i
përket karrierës, do të arrini të krijoni më shumë respekt, sidomos
nëse keni parasysh një vit që nuk ka qenë edhe aq i begatë për ju. Në
sferën sentimentale duhet të jeni shumë më të kujdesshëm, por duhet që
të pushoni sa më shumë grindjet me partnerin/en, pasi që vetëm në këtë
mënyrë do të arrini t’u shmangeni problemeve. Personat që nuk janë në
lidhje do të kenë një mundësi të mirë për të bërë një lidhje serioze,
përndryshe nuk duhet të mendoni shumë për flirte pasi që kjo nuk do ju
takojë juve. Në financa po ashtu duhet të tregoheni më kursimtar sesa
jeni tani.

Virgjëresha
Viti 2012 do
të përcillet me ide kreative dhe stabile që do ju ndihmojnë në krijimin
e një jete komfore dhe pa probleme. 2012 do të jetë një vit i mirë për
Virgjëreshën pasi që do të mund të ndërprisni disa probleme familjare që
i keni trashëguar nga e kaluara. Në sektorin profesional do të
tregoheni një profesionist/e e përkryer, ndërkaq në financa duhet të
tregoheni më i/e kujdesshme. Në fund 2012 do të jetë një vit i mundësive
të mira për krijimin e familjeve për beqarët, ndërkaq ata që janë të
martuar do të jenë shumë më shumë të afërt me familjet e tyre, sidomos
me personat e gjinisë së kundërt. Yjet ju sugjerojnë të mos i besoni
shumë lojërave të fatit.
Peshorja

përgjithësi 2012 do të jetë një vit që do të përcillet me plot lumturi
për Peshorët. Do të jetë një viti ku ju do të mund që të ringriteni në
të gjitha gjërat. Në karrierë do të shijoni një ngritje vitale, që do të
peshohet në punën e juaj. Aq sa punoni edhe do të shpërbleheni. Në
dashuri do të kaloni kohë të mira. Kjo vlen shumë për peshorët e
martuara, por për beqarët duhet të jeni më i/e kujdesshme me flirtet. Në
aspektin financiar po ashtu duhet të jeni më të kujdesshëm. Jemi në
krizë financiare dhe vështirë është që të ndjekim luksin. Një kursim i
lehtë do ju ndihmojë shumë në të ardhmen. Edhe shëndeti do të jetë i
mirë, por normalisht kujdesi në ushqim duhet të jetë i madh.
Akrepi
Për
vitin 2012, Akrepi do të jetë i suksesshëm nëse arrin që të ruajë
qetësinë, të jetë optimist dhe të punojë sa më shumë. Nëse arrini që t’i
keni këto tri veti, atëherë do të arrini të jeni në qendër të vëmendjes
në të gjitha sferat; në punë, dashuri dhe në financa. Në dashuri duhet
të jeni të kujdesshëm, sidomos me personat që do të lidheni pasi që nëse
dashuroheni marrëzisht, atëherë kjo do e dëmton shëndetin. Në punë po
ashtu duhet të jeni i matur, pasi që mund të keni disa pengesa që do ju
dalin përpara. Por, nëse arrini t’i keni parasysh të tri këshillat e
dhëna më lartë, atëherë suksesi do të jetë padyshim i garantuar
Bricjapi
Gjëja
më e vështirë për një person është kur ju jeni shumë pesimist. Andaj
optimizmi duhet që të jetë prioritet për shenjën e Bricjapit. Psikologët
thonë se optimistët janë më të suksesshëm në shumicën e sferave të
jetës. Humbjen duhet ta pranoni si humbje, dështimin si dështim dhe kjo
ka të bëjë me dy fusha – me financat që do të jenë problem dhe me
profesionin tuaj, pasi që nuk po arrini të definoni profesionin . Edhe
në familje do të keni paksa probleme, sidomos nëse keni humbur ndonjë të
afërm tuajin që ju ka mbështetur në shumicën e sferave tuaja, sidomos
në ngritjen tuaj. Eh…2012-ta do të jetë një vit i mirë për beqarët, pasi
që mundësi të arta për t’u lidhur seriozisht do ju ofrohen.
Shfrytëzojeni ato!
Ujori
2012-ta do të jetë
një vit i arritjeve të mëdha për të gjithë personat e lindur në shenjën
e Ujorit. Karriera do të jetë prioriteti kryesor, sepse është karriera
në të cilën ju do të keni mundësi për të rritur financat tuaja,
investimet, por edhe t’i jepni një kahe të mirë jetës suaj familjare.
Edhe në aspektin produktiv, pos atij profesional, do të jeni në nivelet
më të larta. Shfrytëzojeni këto mundësi që parashikojnë yjet dhe
gjithmonë largohuni sa më larg nga stresi, sepse kështu do të ngecni.
Yjet nuk parashohin pengesa, por ju shfrytëzojeni vitin për të rritur
edhe më shumë suksesin tuaj. Sa më shumë punoni, aq më mirë do të jetë
për ju. Beqarët po ashtu do të kenë mundësi të mira për lidhje të reja.
Peshqit
Për
Peshqit jeta gjithmonë ka qenë e mirë dhe asnjëherë e keqe. I tillë do
të jetë edhe viti 2012. Ky vit për ju do të jetë shumë i rëndësishëm në
të gjitha frontet. Do të jeni i rëndësishëm në karrierë – sepse keni
punuar shumë që të arrini sukseset që keni dëshiruar dhe vazhdoni me
ritmin e njëjtë për suksese të reja. Do të jeni i rëndësishëm në dashuri
– sepse keni këshilluar dhe keni qenë gjithmonë pranë familjes dhe
atyre që i keni dashuruar. Do të jeni i rëndësishëm për shëndetin tuaj
sepse do të dini se si të kujdeseni për të. Me një fjalë, pak këshilla
parashikojnë yjet për ju në vitin 2012, sepse ju vetë do të jeni
këshilla. Veproni ashtu si dini vetë, sepse ashtu do të korrni suksese
të reja.
Horoskopi për vitin 2012 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Horoskopi për vitin 2012 30l12rc Pytje & Përgjigje Horoskopi për vitin 2012 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Re: Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 8:07

Bricjapi
Gjëja
më e vështirë për një person është kur ju jeni shumë pesimist. Andaj
optimizmi duhet që të jetë prioritet për shenjën e Bricjapit. Psikologët
thonë se optimistët janë më të suksesshëm në shumicën e sferave të
jetës. Humbjen duhet ta pranoni si humbje, dështimin si dështim dhe kjo
ka të bëjë me dy fusha – me financat që do të jenë problem dhe me
profesionin tuaj, pasi që nuk po arrini të definoni profesionin . Edhe
në familje do të keni paksa probleme, sidomos nëse keni humbur ndonjë të
afërm tuajin që ju ka mbështetur në shumicën e sferave tuaja, sidomos
në ngritjen tuaj. Eh…2012-ta do të jetë një vit i mirë për beqarët, pasi
që mundësi të arta për t’u lidhur seriozisht do ju ofrohen.
Shfrytëzojeni ato!

Viti mbaroj keta thone do jete vit i mire per beqaret... bookss
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Re: Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 8:45

ku shigjetari?? eeww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Re: Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 8:48

Arabela shkruajti:ku shigjetari?? eeww

Shigjetarin e ka ngren ujku.... je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Re: Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 8:49

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:ku shigjetari?? eeww

Shigjetarin e ka ngren ujku.... je farewww je farewww
pse .c.r.y .c.r.y .c.r.y je farewww
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Re: Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 8:50

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:ku shigjetari?? eeww

Shigjetarin e ka ngren ujku.... je farewww je farewww
pse .c.r.y .c.r.y .c.r.y je farewww

Donte ta vriste ujkun ai... ujku i doli nga mbrapa dhe e hengri megjithe rroba.... je farewww je farewww j.i/.n
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Re: Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga Arabela Thu 1 Nov 2012 - 8:53

il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:ku shigjetari?? eeww

Shigjetarin e ka ngren ujku.... je farewww je farewww
pse .c.r.y .c.r.y .c.r.y je farewww

Donte ta vriste ujkun ai... ujku i doli nga mbrapa dhe e hengri megjithe rroba.... je farewww je farewww j.i/.n
noooooooooooooooooooooooooooooooooo nevrikuu nevrikuu nevrikuu nevrikuu :trim: :trim:
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Re: Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga il conte Thu 1 Nov 2012 - 8:55

Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:
il conte shkruajti:
Arabela shkruajti:ku shigjetari?? eeww

Shigjetarin e ka ngren ujku.... je farewww je farewww
pse .c.r.y .c.r.y .c.r.y je farewww

Donte ta vriste ujkun ai... ujku i doli nga mbrapa dhe e hengri megjithe rroba.... je farewww je farewww j.i/.n
noooooooooooooooooooooooooooooooooo nevrikuu nevrikuu nevrikuu nevrikuu :trim: :trim:


Aha... ska me shigjetar tani.... je farewww je farewww ....prite te riun vitin tjeter.... juhjjjjj girly026
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Re: Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga Anakonda Sat 25 May 2013 - 19:26

Gaforrja
Mos
prisni të jetë një vit ndryshe nga viti i vjetër, pasi që 2012 te
Gaforret do të ofrojë të njëjtat gjëra që keni përjetuar edhe në vitin
2011. Në punë do të keni mundësi të reja, sidomos sa i përket karrierës,
por duhet t’i shfrytëzoni këto mundësi në mënyrë sa më racionale të
mundshme. Por, mos gënjeni partnerin/en, pasi që mund të keni probleme
sidomos nëse jeni të martuar. Beqarët do të kenë mundësi të mira për
njohje dhe lidhje të reja. Në përgjithësi nota për gaforret në vitin
2012 do të jetë për mbi shtatë, që i bije më shumë se mesatare. Por,
mundësitë e reja dhe progresin shfrytëzojeni sa më mirë që mundeni.
Kujdes më të shtuar më shpenzimet!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Horoskopi për vitin 2012 Empty Re: Horoskopi për vitin 2012

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi