Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila eshte fjala me e bukur qe keni dhene ose qe keni marre nga nje person.?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cila eshte fjala me e bukur qe keni dhene ose qe keni marre nga nje person.?? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cila eshte fjala me e bukur qe keni dhene ose qe keni marre nga nje person.??

2 posters

Shko poshtë

Cila eshte fjala me e bukur qe keni dhene ose qe keni marre nga nje person.?? Empty Cila eshte fjala me e bukur qe keni dhene ose qe keni marre nga nje person.??

Mesazh nga WebMaster Mon 5 Nov 2012 - 6:26

Cila eshte fjala me e bukur qe keni dhene ose qe keni marre nga nje person.?????
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cila eshte fjala me e bukur qe keni dhene ose qe keni marre nga nje person.?? Empty Re: Cila eshte fjala me e bukur qe keni dhene ose qe keni marre nga nje person.??

Mesazh nga Anakonda Tue 6 Nov 2012 - 4:58

Ajo ma e bukur qe kom thon"Ty tkam si yll ne mes te qiellit tkom si onderr ne mes te realitetit tkom si perl nmes tdetit"ndersa askush smka thon naj fjal tmir vec bejn kritika

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi