Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Shqipëtar, fytyrë fisnikërie People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Shqipëtar, fytyrë fisnikërie

Shko poshtë

Shqipëtar, fytyrë fisnikërie Empty Shqipëtar, fytyrë fisnikërie

Mesazh nga WebMaster prej Tue 6 Nov 2012 - 11:25

100 -Vjet Pavarësi
Shqipëtar, fytyrë fisnikërie
Rudhat e ballit fytyrë fisnikrie,
shenjë oroskopi ,moshë pjekurie,
brazda hallesh, lumenj djerse,
vija pentagrami,nota simfonie..

Rudhat e shqiptarit,epitaf jete,
plagë ,vuajtje e halle,dhimbje,
libra paqeje,jetë enciklopedi,
dramë pavdekësi ,luftra për liri.

Balli me rudha,qëndresë burërie
shqipe e shkruar në kuq e zi,
njolla gjaku rrathëve të trunjgjeve ,
pllakë gramafoni, himn për liri.

Balli me rradha skalitur si në gur,
trimave luftëtarëve një shekull,
rreshta me fjalë,libra, amaneti,
qëndisur si shqipja në flamur.

Lermë t’i ledhatoj rudhat në ballë,
reliev kështjellash,stoli Atdheu im,
male istikame , lumenj gjaku për liri,
hartë e shenjtë e Nënës Shqipëri.
Shqipëtar, fytyrë fisnikërie 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Shqipëtar, fytyrë fisnikërie 30l12rc Pytje & Përgjigje Shqipëtar, fytyrë fisnikërie 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Shqipëtar, fytyrë fisnikërie Empty Re: Shqipëtar, fytyrë fisnikërie

Mesazh nga Anakonda prej Wed 7 Nov 2012 - 4:52

shum tbukura kta poezi sidomos kjo shum e vecante

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi