Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

+5
Samuela
Anakonda
Leo_uk
Emona
il conte
9 posters

Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 7:43

Une personalisht besoj se po..... e veshtire eshte ti kuptojme ...por me kohen besoj se nje gje e tille eshte e mundur...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Emona Sat 17 Nov 2012 - 9:31

Nuk besoji se ka sinqeritet ne chat...un te pakten nuk e besoji.

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 9:35

Pse Emona....ke pasur ndonje histori ???

Te ka dale mashtrim..... mua me ka ndodhur....... po perseri besoj se ka njerez vertete te sinqerte ne chat... ti psh.per mua je e sinqerte ne cdo gje qe shkruan...je vetevetja.....kete pershtypje kam krijuar per ty...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Emona Sat 17 Nov 2012 - 9:42

E kam shume te veshtire te besoji njerzve ne realitet qe jan te sinqert..e le me ne virtual...nese flasim per sinqeriteti ne virtualitet te pakte jan ata qe tregohen te sinqert 100 %...jan 3-4 vete qe kan qen dhe mbete akom te tille sic i kam njohur ne fillim te bisedave ne forum...por ka shume tjere qe luajn role te dyfishta dhe nuk jan aspak vetvejta...njerz dyfturesh dhe labil...x raste ne kto vite qe jam me ka rastise te shoh persona te tile..por i kam len te vazhdojn lojen e tyre..

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 9:47

Emona shkruajti:E kam shume te veshtire te besoji njerzve ne realitet qe jan te sinqert..e le me ne virtual...nese flasim per sinqeriteti ne virtualitet te pakte jan ata qe tregohen te sinqert 100 %...jan 3-4 vete qe kan qen dhe mbete akom te tille sic i kam njohur ne fillim te bisedave ne forum...por ka shume tjere qe luajn role te dyfishta dhe nuk jan aspak vetvejta...njerz dyfturesh dhe labil...x raste ne kto vite qe jam me ka rastise te shoh persona te tile..por i kam len te vazhdojn lojen e tyre..


Une nuk e di ..po mbase ke te drejte ..se une ne kte bote te virtualitetit...domethene ne forume ..nuk kam shume kohe ..qe jam futur..1vit...ndersa ti ke me shume dhe i di gjerat me mire se si funksionojne dhe njerezit ke mesuar ti njohesh... dhe prandaj dhe me mua nuk ke besim te flasesh....por te siguroj nje gje .... une jam vetvetja si ketu ne virtualitet edhe ne realitet......e di shume mire qe kete gje te tjeret e marrin per dobesi te jesh i sinqerte...po nuk e vras mendjen shume.... ne fund te fundit une jetoj jeten time ..
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Emona Sat 17 Nov 2012 - 9:53

il conte shkruajti:
Une nuk e di ..po mbase ke te drejte ..se une ne kte bote te virtualitetit...domethene ne forume ..nuk kam shume kohe ..qe jam futur..1vit...ndersa ti ke me shume dhe i di gjerat me mire se si funksionojne dhe njerezit ke mesuar ti njohesh... dhe prandaj dhe me mua nuk ke besim te flasesh....por te siguroj nje gje .... une jam vetvetja si ketu ne virtualitet edhe ne realitet......e di shume mire qe kete gje te tjeret e marrin per dobesi te jesh i sinqerte...po nuk e vras mendjen shume.... ne fund te fundit une jetoj jeten time ..

Aldo ne pergjithsi fola..jo se tu referova ty apo x personit,besimi fitohet me kohe...mbase ke pake kohe qe me njeh por vet jam tip i till e mbyllur dhe nuk hapem shume me gjdo kende ne mhb...Sinqeriteti eshte ai qe vlersojt tek kushdo... Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? 3666372071

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 9:59

Emona ...e di qe te jesh i sinqerte me disa persona ..eshte shume gabim.....une e kam pesuar nje here ndaj te them.....dhe do te doja qe ajo kohe qe une i perkushtova asaj te ishte vetem nje enderr dhe kur te zgjohesha ne mengjes...ta kisha harruar....... sepse vret shum ....ne shpirt..
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Emona Sat 17 Nov 2012 - 10:07

il conte shkruajti:Emona ...e di qe te jesh i sinqerte me disa persona ..eshte shume gabim.....une e kam pesuar nje here ndaj te them.....dhe do te doja qe ajo kohe qe une i perkushtova asaj te ishte vetem nje enderr dhe kur te zgjohesha ne mengjes...ta kisha harruar....... sepse vret shum ....ne shpirt..

Me vjen keq...por nuk duhet leshu veten ne gjera te tilla...sinqeriteti duhet rujte me mase deri aty ku nuk cenon(Demton) veten tende...bota virtuale s'duhet te karahasohet asnjehere me realitetin tone nese do te mos lendohesh...duke marr shkas nga llojet e ndryshme te njerzve qe gjinden ne boten virtual...je i/e sinqert por duhet te matesh kujt ti hapesh e kujt i beson! ;)

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga il conte Sat 17 Nov 2012 - 10:12

Po ke te drejte Emona.... por ishte vetem fillimi ...nuk e kisha menduar se do te shkonin keshtu gjerat...po si i thone asaj fjales ...sa te rrosh do te mesosh...vetem kur gabojme e kuptojme se ato cka shoket e tu te paralajmeronin kishin te drejte....po cte bej ..isha i verbuar... j-uy]
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Leo_uk Sat 17 Nov 2012 - 11:16

Une me Emonen kam 3 vjet ne forum dhe prape nuk me don hiq shtriga... Nuk po di se cka tjeter me than.. edhe kosovarce e mesova per te e ajo perseri nuk me beson.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Emona Sat 17 Nov 2012 - 11:26

Leo_uk shkruajti:Une me Emonen kam 3 vjet ne forum dhe prape nuk me don hiq shtriga... Nuk po di se cka tjeter me than.. edhe kosovarce e mesova per te e ajo perseri nuk me beson.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Je tepe ama teper i pa besushem ndaj :P..pse me kap mu ne gjdo postim sedi kaq fiskim te jam bo.lol

Emona
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 46759
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/03/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Leo_uk Sat 17 Nov 2012 - 11:29

Emona shkruajti:
Leo_uk shkruajti:Une me Emonen kam 3 vjet ne forum dhe prape nuk me don hiq shtriga... Nuk po di se cka tjeter me than.. edhe kosovarce e mesova per te e ajo perseri nuk me beson.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Je tepe ama teper i pa besushem ndaj [You must be registered and logged in to see this image.]..pse me kap mu ne gjdo postim sedi kaq fiskim te jam bo.lolhahahahah te kom fiksim bre... [You must be registered and logged in to see this image.]nuk kam turp ta pranoj.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Anakonda Sat 17 Nov 2012 - 17:53

un per vete tregohem e sinqert,por se besoj se njriu qe flet me mua esht i sinqerte pasi thon vec genjeshtra

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Samuela Mon 19 Nov 2012 - 0:09

Ka sinqeritet,por rrall here mund te ndodh kjo
Samuela
Samuela
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Në kapilarët e gjakut tënd
Postime Postime : 1152
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/09/2012
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Të zbuloj gjëra t'reja

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 19 Nov 2012 - 6:34

Edhe ka edhe ska, une per veti besoj veshtire..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Vizitor Mon 19 Nov 2012 - 9:16

Sinqeriteti ne internet varat nga numri i ikonave qe perdor.

Sa me shume te perdoresh aq me i sinqerte je.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga An0nim Wed 21 Nov 2012 - 2:23

Po te shkruaj edhe une !

ok,tani mundohu te kesh nje forum sa me interesant....qe te kete sa me shume postime...

Suksese.

Per tu pergjigjur temes:smendoj se ngeli mem e gjet sinqeritetin ne cat .. sinqeriteti mungon edhe ne jet reale [smile_1] keshtu qe per mu 99% mungon sinqeriteti 1 % ja lejm kohes ka apo jo [smile_1]
Ne forum eshte e veshtire te luash...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Burrelsja Tue 21 May 2013 - 3:03

Anakonda shkruajti:un per vete tregohem e sinqert,por se besoj se njriu qe flet me mua esht i sinqerte pasi thon vec genjeshtra

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga WebMaster Tue 21 May 2013 - 8:42

As qe behet fjale te ket jo vetem ne chat po edhe ne forume haha


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...??? Empty Re: Ka sinqeritet ne chat...nese po nga kuptohet...???

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi