Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje per te gjith People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje per te gjith People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje per te gjith

+6
bekimi
Xhan
Єямєℓiиdå
T_o_n_i
Neta E
Esba
10 posters

Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Esba Tue 4 Dec 2012 - 0:09

[You must be registered and logged in to see this image.]

Pershendetje per te gjithe do jem shum e shkurter dhe besoj e qart ...

Mua me quajn Esba jam nga Mitrovica shpresoj te jem e mirpritur ne kete forum

ju pershendes dhe ju uroj nja dit te mir te gjithve

M
e respekt Esab
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Neta E Tue 4 Dec 2012 - 0:11

Cenkemi vendesa nga nje qytet i njejt...
Mire se erdhe Esba,uroj te kalosh s'a me mire mes nesh [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga T_o_n_i Tue 4 Dec 2012 - 0:14

[You must be registered and logged in to see this image.] Esba mes nesh e uroj tia kalofsh super bukur ketu
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Єямєℓiиdå Tue 4 Dec 2012 - 0:19

Mire se erdhe Esba, kalofsh mire mes nesh
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Xhan Tue 4 Dec 2012 - 0:22

Esba shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

Pershendetje per te gjithe do jem shum e shkurter dhe besoj e qart ...

Mua me quajn Esba jam nga Mitrovica shpresoj te jem e mirpritur ne kete forum

ju pershendes dhe ju uroj nja dit te mir te gjithve

M
e respekt Esab

Esba mir se erdhe zemer Mitrovice te pershendes shum un Xhan nga Gjilani , besoj se ke per tja kalaur shum bukur se bashku se edhe un ska 2 jav te plota me duket qe erdha ktu PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Xhan Tue 4 Dec 2012 - 0:23

Ermelinda te njejten koh te pershendes edhe un ty rrushe e mir se erdhe PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga bekimi Tue 4 Dec 2012 - 0:23

mir se erdhe Esba ne mesin ton ke zgjedh forum te mir urime

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Esba Tue 4 Dec 2012 - 0:27

T_o_n_i shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.] Esba mes nesh e uroj tia kalofsh super bukur ketu
Pershendetje per te gjith 1319913934 Pershendetje per te gjith 1319913934 Pershendetje per te gjith 1319913934
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Esba Tue 4 Dec 2012 - 0:28

Faleminderit shum te gjithve Bekim ... dhe Xhani
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Esba Tue 4 Dec 2012 - 0:30

Faleminderit Toni
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga WebMaster Tue 4 Dec 2012 - 7:46

Esba mire se erdhe ne mesin tone .te uroj argetim te kendshem ne mesin e kesaj shoqerie [You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga il conte Tue 4 Dec 2012 - 7:47

Esba ..mire se erdhe ne shoqerin tone... kalofsh caste te kendshme... Perqafffimeee
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga pexha Sun 9 Dec 2012 - 23:14

Esba shkruajti:[You must be registered and logged in to see this image.]

Pershendetje per te gjithe do jem shum e shkurter dhe besoj e qart ...

Mua me quajn Esba jam nga Mitrovica shpresoj te jem e mirpritur ne kete forum

ju pershendes dhe ju uroj nja dit te mir te gjithve

M
e respekt Esab
mire se k ardhe dhe kalo bukure ktu
pexha
pexha
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Dardan
Postime Postime : 5786
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/01/2010
Hobi Hobi : dizajner

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:11

klm

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje per te gjith Empty Re: Pershendetje per te gjith

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi