Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje gjith anetarve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pershendetje gjith anetarve People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pershendetje gjith anetarve

+11
An0nim
Alberti
Arabela
WebMaster
Neta E
Darius
Leo_uk
T_o_n_i
Єямєℓiиdå
Malsori
Orieta
15 posters

Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Orieta Fri 18 Jan 2013 - 14:58

ju persh te gjith ju si anetar te ketij forumi fantastik....sot eshte dita e pare qe u regjistrova Happy
Orieta
Orieta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne shkodren time te dashur.
Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2013
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Malsori Fri 18 Jan 2013 - 19:01

Me knaqesi pranojm ardhejen tende Orieta dhe jom shum i bindur se ketu do te kalosh bukur
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 18 Jan 2013 - 23:15

Mire se ke ardhe Orieta
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga T_o_n_i Fri 18 Jan 2013 - 23:16

[You must be registered and logged in to see this image.] Ori e kalofsh bukur mes nesh
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Leo_uk Fri 18 Jan 2013 - 23:19

mire se na gjete... [You must be registered and logged in to see this image.]
Leo_uk
Leo_uk
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5977
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/10/2010
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Darius Sat 19 Jan 2013 - 0:54

Mire se erdhe naqe Neutral
Darius
Darius
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 11502
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 25/08/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 1:15

Mire se erdhe Orieta,caste te kendshme mes nesh
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 2:41

Mire se erdhe Orieta te uroj argetim te kendshem ne mesin tone


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Arabela Sat 19 Jan 2013 - 2:42

mire se ke ardhur,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Alberti Sat 19 Jan 2013 - 7:17

Pershendetje, mire se ke ardh, kalofshe bukur ne mesin tone..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga An0nim Sun 20 Jan 2013 - 9:40

Mire se erdhe Orieta te uroj argetim te kendshem ne mesin tone
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Ailin Sun 20 Jan 2013 - 10:45

Persh edi... pafajshhhme
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Orieta Wed 23 Jan 2013 - 1:36

Iiiiiiiiiiiiiii ju faleminderit te gjithve k05141
Orieta
Orieta
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Ne shkodren time te dashur.
Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/01/2013
Hobi Hobi : leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga seriozi Sat 2 Feb 2013 - 9:03

Orieta shkruajti:ju persh te gjith ju si anetar te ketij forumi fantastik....sot eshte dita e pare qe u regjistrova [You must be registered and logged in to see this image.]


hello Orieta


Edituar për herë të fundit nga seriozi në Tue 5 Mar 2013 - 5:35, edituar 1 herë gjithsej
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga WebMaster Sat 2 Feb 2013 - 9:05

Seriozi mire se erdhe pak me siper kliko teme e re edhe hap nje teme me prezantimin tend se kjo teme eshte e orietes


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:20

KALOFSH SA MA BUKUR

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:31

Burrelsja shkruajti:KALOFSH SA MA BUKUR

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pershendetje gjith anetarve Empty Re: Pershendetje gjith anetarve

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi