Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

+11
dajti modh
Arabela
Shkembi
bekimi
Lazdrane
Xhan
Ailin
exploreri
Єямєℓiиdå
Dj Konti
WebMaster
15 posters

Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga WebMaster Wed 19 Dec 2012 - 10:32
[You must be registered and logged in to see this image.]TIRANE-Shpesh
herë themi, gjella me kripë dhe kripa me karar, por a vlen kjo shprehje
për seksin? Sesa herë duhet të bëjmë seks në jetën bashkëshortore është
një pyetje që sa interesante, por dhe me shumë përgjigje. A mundet
dikush t’i japë përgjigje të saktë kësaj pyetjeje? Janë përpjekur t’i
përgjigjen shpesh studime të shumta, por secili nga këta ka dhënë
rezultate të ndryshme.

Mirëpo, një studim thekson se çiftet e moshës së mesme praktikojnë një herë apo dy herë seks në javë.

Natyrisht,
edhe mosha mund të ketë rolin kryesor. Çiftet e reja bashkëshortore në
moshën njëzet dhe tridhjetëvjeçare bëjnë jetë më të pasur seksuale dhe
ndodh që seks të praktikojnë edhe nga disa herë në ditë. Tek çiftet më
të moshuara, por që janë një kohë të gjatë në bashkëjetesë, e
praktikojnë pak dhe më rrallë seksin.

Pra, përgjigje të vërtetë për pyetjen e shtruar në fillim të këtij teksti nuk ka. Çështja kryesore është kompromisi.
Brenda një jave duhet bërë aq seks sa u përshtatet të dy partnerëve.

Për të marrë përgjigjen personale, është e domosdoshme që në jetën bashkëshortore të keni komunikim të hapur.
Pra, ky është hapi i parë që çon në jetën e shëndoshë seksuale.

Ballkaniweb


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Dj Konti Wed 19 Dec 2012 - 10:34

5 here juhjjjjj 2 dite pushim degjo pogonishte popullore :P
Dj Konti
Dj Konti
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 57
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/11/2012
Mosha Mosha : 41

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 19 Dec 2012 - 20:10

Klea shkruajti:

Mirëpo, një studim thekson se çiftet e moshës së mesme praktikojnë një herë apo dy herë seks në jave.
BallkaniwebPak me duket vallai.....[You must be registered and logged in to see this image.].....bojm sa te kena qef, varet..[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga exploreri Thu 20 Dec 2012 - 0:35

Per cfare jave e keni fjalen,edhe 23 ore kane ngelur nga fundi i botes,prandaj sonte ka feste gjithe naten,mos numeroni heret,por shihni fuqite sa do ju mbajne ne aktivitet.Edhe nje keshille per virgjereshat ose te virgjerit.Sonte thyeni tabute,ndoshta neser s'ju vjen me zogu tek dora...

kendoni kengen
''Sot ka feste kooperativa'' dhe yyyyp xhixhi... je farewww ha ha
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Ailin Thu 20 Dec 2012 - 1:29

14 here...nje here ne darke me te zen gjumi si qengj...e nje here ne mengjes me e nis diten mbare [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 2:41

hihihi je farewww hihihi je farewww

lumet ata qe jan te martum th_gruebelgirl stoel
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Lazdrane Thu 20 Dec 2012 - 2:44

Pö me pas me ko me bo mir ish kon po cka me bo ce spo kam :P hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 2:48

kush sa here doni ,,se nime um vika pak marre qetu me shkru Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave 2322649856
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Єямєℓiиdå Thu 20 Dec 2012 - 5:26

Xhan shkruajti: [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

lumet ata qe jan te martum [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Lum bafsh moj..[You must be registered and logged in to see this image.]

Ishalla shpejt edhe ti[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Xhan Thu 20 Dec 2012 - 5:29

Єямєℓiиdå shkruajti:
Xhan shkruajti: [img] [img] [img] [img]

lumet ata qe jan te martum [img] [img]

Lum bafsh moj..[img]

Ishalla shpejt edhe ti[img]

per 1 nat a ka mundesi me e gjeten a qka :O

a e din neser qka dot marohet hihihi

keshtu qe une po rri qeshtu ma mir stoel
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga bekimi Thu 20 Dec 2012 - 6:08

sa her te jen disponuar

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Shkembi Thu 20 Dec 2012 - 7:40

Aq here sa mashkullit ti punoje matrapiku eeww

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Vizitor Thu 20 Dec 2012 - 9:49

Un them qe seksin duhet ta planizoni me kalendar ose ta vendosni ne iPhone ose BlackBerry qe t'ju kujtoje qe nga ora 10 deri 11 pershembull jeni te zene duke bere seks.
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Arabela Thu 20 Dec 2012 - 9:51

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]e hene ora 11
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga dajti modh Thu 20 Dec 2012 - 9:52

i here ne nate tete here ne jave 38 here ne muaj i bie Happy
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga serxho kasa Sun 23 Dec 2012 - 0:25

o zot se kur behet fjale per seks i harroj te gjitha ,,,,,djema ,,,vajza,,,,lereni ca thuajne studimet por beni sa te keni takat se un per vete po te me kaloje nje dite pa bere behem tip agresiv vetem seksi me kuron................

serxho kasa
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : atje ku me pelqen
Postime Postime : 17
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : te degjo muzik pa fund dhe futbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga il conte Sat 16 Feb 2013 - 6:10

Ailin shkruajti:14 here...nje here ne darke me te zen gjumi si qengj...e nje here ne mengjes me e nis diten mbare [You must be registered and logged in to see this image.]

Bravo...jam plotesisht dakord me ty... j-uy]
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Robi dashuris Sat 16 Feb 2013 - 7:00

nje here ne dy netë esht mire... hunter genjeshter e bardhe!
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Malsori Sat 16 Feb 2013 - 11:44

nje her para buke e dy here mas buke
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave Empty Re: Sa herë seks duhet të bëjnë ciftet brenda një jave

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi