Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një përqafim për... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një përqafim për... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një përqafim për...

+26
Єямєℓiиdå
Alberti
Binni
qershicka
Malsori
Shkembi
Arian 123
Darius
Arabela
Ailin
Princ
Lazdrane
Neta E
exploreri
Maksi
T_o_n_i
Ariel
mister.albania
dajti modh
Xhan
bekimi
bobi 10
Besa
il conte
EMI
WebMaster
30 posters

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Një përqafim për...

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 11:37

Acif ec te perqafon acifia ty njehere Puc Ballin


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:38

bobi 10 shkruajti:
EMI shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
EMI shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
Єямєℓiиdå shkruajti:EMI dhe Bobon per sonte.[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

Emona...Miss U[You must be registered and logged in to see this image.]
E une JU hiq at Bobon :45477:

Emona ku je?? C.o.o.l

Shenje e mire qe s'vjen juhjjjjj juhjjjjj juhjjjjj
Edhe nje big per ty, nga me fshihesh ti qe vjen rralle ktej..? hihihi
Une ketu ketu rri eeww eeww
po po edhe une bashke me ty...vetem ktu... hihihi
Do me perqafosh njehere keshtu shume shume? eeww

hajt njehere shume...se i mbyllen syte kta...hahhaa
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 11:38

Hahaha besa jam mesuar un hahahaha hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga il conte Mon 17 Dec 2012 - 11:40

Kushe ..po per kushon vetem kur te vjen gjumi kujtohesh ti.... :P
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga EMI Mon 17 Dec 2012 - 11:41

Klea shkruajti:Acif ec te perqafon acifia ty njehere Puc Ballin
per kta dy Acifat... hihihi
Maks & Klea...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Besa Mon 17 Dec 2012 - 11:42

Klea shkruajti:Hahaha besa jam mesuar un hahahaha hihihi

Nuk ke faj me shkrime le te te versulen juhjjjjj juhjjjjj


Per il conten se e kam vellain me te vogel juhjjjjj juhjjjjj ( Harova ishe me i vogel apo me i madh se une hihihi hihihi hihihi hihihi )
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 35
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga bobi 10 Mon 17 Dec 2012 - 11:43

il conte shkruajti:
Besa shkruajti:
il conte shkruajti:Per Besen... Perqafffimeee

Gjithashtu per ty vellacko Një përqafim për... 870900698

Per motrushen time... Një përqafim për... 870900698
Kur u bete byrazera?? je farewww je farewww :p


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 11:43

Kushen e perqafon kushoja perdite vallai prit pergjigju ne cerr cerr te perqafoj pak haha hihihi


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga bekimi Mon 17 Dec 2012 - 11:47

per klean

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Mon 17 Dec 2012 - 23:39

Sot nga une keni nga nje perqafim ...se ne mbremje nuk mundem tju perqafoj se kem per te festuar nje ditlindje ne shepin timeee puc puc ata te mit qe i dua dhe me dojne PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Dec 2012 - 23:44

XHan se vetem kjo eshte ne linje tani Neutral
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Mon 17 Dec 2012 - 23:46

Ty dajti po se po kizz
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Dec 2012 - 23:54

per XHAN SE KA FTOHTE E DUA TA NGROH PAK TANI danceee PUCC
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Mon 17 Dec 2012 - 23:56

Per dajtin ... po ishalla si mbet hatri kujt i.l.u
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga dajti modh Mon 17 Dec 2012 - 23:58

nga muve jo .
nga ty se di Happy \
per xhan se e meriton me shume se nje perqafim danceee
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga mister.albania Tue 18 Dec 2012 - 0:01

Per ate
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Tue 18 Dec 2012 - 0:12

As per muve jo Happy

Per ty dajti prite Neutral :5454787:
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga dajti modh Tue 18 Dec 2012 - 0:13

sa mire qe te gjeta ne kete dite me shi xhan
je shume e embel kape nje nga larg hghggh
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Tue 18 Dec 2012 - 0:23

Edhe ti je i mir dajti prandaj me gjete kjkjjh mere edhe ti nje :5454787:
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Ariel Tue 18 Dec 2012 - 0:31

Xhan se e du fort karamelken se eshte shume e mire Perqafffimeee ninanona


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga mister.albania Tue 18 Dec 2012 - 0:32

Ariel
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Ariel Tue 18 Dec 2012 - 0:34


Mister PUCC PUCC Perqafffimeee
Ke bere mungesa, mire je?


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Tue 18 Dec 2012 - 0:38

Ariel shkruajti:Xhan se e du fort karamelken se eshte shume e mire Perqafffimeee ninanona

Per ty shpirtoooo ...a ke ni se du me ta mshu guri ty Ariel ...le krejt pse bre sha shum pot duaa PUCC ninanona :5454787:
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga mister.albania Tue 18 Dec 2012 - 0:39

Ariel shkruajti:
Mister PUCC PUCC Perqafffimeee
Ke bere mungesa, mire je?
Skam qene me mir ndonjeher
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Ariel Tue 18 Dec 2012 - 0:43

Xhan shkruajti:
Ariel shkruajti:Xhan se e du fort karamelken se eshte shume e mire Perqafffimeee ninanona

Per ty shpirtoooo ...a ke ni se du me ta mshu guri ty Ariel ...le krejt pse bre sha shum pot duaa PUCC ninanona :5454787:
Hahahahahahahaha po dhe une te kam shume xhan miii ninanona ninanona Neutral PUCC Perqafffimeee
Moj se mos dalim kusherira si pa dashje hahahaa je farewww


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Ariel Tue 18 Dec 2012 - 0:43

mister.albania shkruajti:
Ariel shkruajti:
Mister PUCC PUCC Perqafffimeee
Ke bere mungesa, mire je?
Skam qene me mir ndonjeher
Me behet qejfi, ashtu qofsh perhere.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga mister.albania Tue 18 Dec 2012 - 0:44

Per Ariel Perqafffimeee
mister.albania
mister.albania
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 1079
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Ariel Tue 18 Dec 2012 - 0:46

Mister PUCC


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Tue 18 Dec 2012 - 0:46

Ariel shkruajti:
Xhan shkruajti:
Ariel shkruajti:Xhan se e du fort karamelken se eshte shume e mire Perqafffimeee ninanona

Per ty shpirtoooo ...a ke ni se du me ta mshu guri ty Ariel ...le krejt pse bre sha shum pot duaa PUCC ninanona :5454787:
Hahahahahahahaha po dhe une te kam shume xhan miii ninanona ninanona Neutral PUCC Perqafffimeee
Moj se mos dalim kusherira si pa dashje hahahaa je farewww

Aii sa po dua qe te me dalish kusherin ri moj zemra .... guri po du me ta mshu pi dashnis bre se shpirtin pesh po ma qon aq shum qe po te duaa PUCC PUCC


Edituar për herë të fundit nga Xhan në Tue 18 Dec 2012 - 1:05, edituar 1 herë gjithsej
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga dajti modh Tue 18 Dec 2012 - 0:52

Momen Ariel p/uc
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Ariel Tue 18 Dec 2012 - 1:04

Xhan shkruajti:

Aii sa po dua qe te me dalish kusherin ri moj zemra .... gri po du me ta mshu pi dashnis bre se shpirrin pesh po ma qon aq shum qe po te duaa PUCC PUCC
Hahahahahahahahhaa je farewww je farewww
Gurin jo mi se po na le shakull hahahahhaa apo sic thone knej...ai qe te gjun te don hahahaha
Po tkam shume xhan mi sa e mire qe je ninanona Perqafffimeee


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Ariel Tue 18 Dec 2012 - 1:08

dajti modh shkruajti:Momen Ariel p/uc

Dajtin PUCC ti uroj fat juhjjjjj


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Tue 18 Dec 2012 - 1:13

Ariel a ta perqafoj edhe un pak dajtin hihihi
Po hi moj sot vet tty :5454787: per dajtin
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga T_o_n_i Tue 18 Dec 2012 - 1:17

per ate qe do vij pas meje pra
T_o_n_i
T_o_n_i
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 18036
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/05/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Tue 18 Dec 2012 - 1:20

T_o_n_i shkruajti:per ate qe do vij pas meje pra

Flm une erdha nuk pe dii a bera mir haahah

Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga dajti modh Tue 18 Dec 2012 - 1:25

per kete xhanen lart danceee
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Maksi Tue 18 Dec 2012 - 1:45

per personin tim te zemres
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Ariel Tue 18 Dec 2012 - 1:48

Xhan shkruajti:Ariel a ta perqafoj edhe un pak dajtin hihihi
Po hi moj sot vet tty :5454787: per dajtin
Dajtin e kena cun flori moj...beqar po, ne amerike jeton...po ja spo gjen nuse..
Dmth goca ka sa te dush po kshu te mira si ty nuk po gjen ktu hahahahaha


[You must be registered and logged in to see this image.]
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Maksi Tue 18 Dec 2012 - 1:54

per arabelen
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga exploreri Tue 18 Dec 2012 - 2:02

per Maksin

shih se ke nje mesazh
exploreri
exploreri
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 451
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 9 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi