Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një përqafim për... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një përqafim për... - Faqe 4 People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një përqafim për...

+26
Єямєℓiиdå
Alberti
Binni
qershicka
Malsori
Shkembi
Arian 123
Darius
Arabela
Ailin
Princ
Lazdrane
Neta E
exploreri
Maksi
T_o_n_i
Ariel
mister.albania
dajti modh
Xhan
bekimi
bobi 10
Besa
il conte
EMI
WebMaster
30 posters

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Një përqafim për...

Mesazh nga WebMaster Mon 17 Dec 2012 - 11:37

First topic message reminder :

Acif ec te perqafon acifia ty njehere Puc Ballin


[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[You must be registered and logged in to see this link.] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë


Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga bekimi Fri 21 Dec 2012 - 11:40

per njonen [You must be registered and logged in to see this image.]

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 43

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 11:52

Per ata ose ato ce i dua Perqafffimeee Perqafffimeee
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 11:55

per motren time te vockel
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 12:06

per te preferuarit e mi PUCC
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 12:07

Arianin [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 12:07

Per te madhin e forumit, Bobo... Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 12:08

Per keto dy misat e Kosoves ketu mbi mua.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga bobi 10 Fri 21 Dec 2012 - 12:08

EMI shkruajti:Per te madhin e forumit, Bobo... Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Shkembi Fri 21 Dec 2012 - 12:09

Per Emin kizz ...ups,ngaterrova drejtimin per perqafim eeww

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 12:09

bobi 10 shkruajti:
EMI shkruajti:Per te madhin e forumit, Bobo... Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
nje bobo kemi, sperseritet me nje i dyte...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 12:09

bobi 10 shkruajti:
EMI shkruajti:Per te madhin e forumit, Bobo... Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
nje bobo kemi, sperseritet me nje i dyte...
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga bobi 10 Fri 21 Dec 2012 - 12:12

EMI shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
EMI shkruajti:Per te madhin e forumit, Bobo... Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
nje bobo kemi, sperseritet me nje i dyte...

Me nemin miqte :P dhe armiqte eeww ,
Po tiger jam, s'leshoj pushtetin;
Lavdine e kam te dykuptimte,
Te njekuptimte e kam talentin eeww :P ha ha h
a .

Krejt miqte e mi te ngrohta perqafime!


Shoket zgjidhi me te mire se vetja te tille te konsiderojne ata ty.
bobi 10
bobi 10
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 12756
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Shkembi Fri 21 Dec 2012 - 12:13

ste ben neti qe i dergon dy here? je farewww

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 12:16

bobi 10 shkruajti:
EMI shkruajti:
bobi 10 shkruajti:
EMI shkruajti:Per te madhin e forumit, Bobo... Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
nje bobo kemi, sperseritet me nje i dyte...

Me nemin miqte :P dhe armiqte eeww ,
Po tiger jam, s'leshoj pushtetin;
Lavdine e kam te dykuptimte,
Te njekuptimte e kam talentin eeww :P ha ha h
a .

Krejt miqte e mi te ngrohta perqafime!
po per ne mitqt e tu te vlersojme e te presim gjithmone, edi ti,,,,
le te plasin armiqt....hahah
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 12:16

Shkembi shkruajti:ste ben neti qe i dergon dy here? je farewww
epo e kam postuar dy here se kam pa fare..
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Shkembi Fri 21 Dec 2012 - 12:17

Shkembi shkruajti:Per Emin kizz ...ups,ngaterrova drejtimin per perqafim eeww

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 12:18

Shkembi shkruajti:
Shkembi shkruajti:Per Emin kizz ...ups,ngaterrova drejtimin per perqafim eeww
te ndodh shpesh kshtu te ngaterrosh drejtim..?? hahha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 12:18

Per Lazdranen Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 12:19

Per Xhan caffffffffffffffff caffffffffffffffffffff Xhan Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga il conte Fri 21 Dec 2012 - 12:20

Me bej edhe mua nje kafe ...je qe je Xhan... je farewww

Per ty Xhan dhe per Lazdranen...
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 39
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 12:21

Per Conte Perqafffimeee Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 12:22

gutuu gutu gutuuuu lazdrane e  qeshur Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 12:23

Afrohu xhan Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Puc Ballin
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 12:24

Kam me te rreh Kleines. hihihi Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Respekt
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Shkembi Fri 21 Dec 2012 - 12:25

EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:
Shkembi shkruajti:Per Emin kizz ...ups,ngaterrova drejtimin per perqafim eeww
te ndodh shpesh kshtu te ngaterrosh drejtim..?? hahha
jo mi,ndonjeher me dendur e ngaterroj drejtimin eeww

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga EMI Fri 21 Dec 2012 - 12:26

Shkembi shkruajti:
EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:
Shkembi shkruajti:Per Emin kizz ...ups,ngaterrova drejtimin per perqafim eeww
te ndodh shpesh kshtu te ngaterrosh drejtim..?? hahha
jo mi,ndonjeher me dendur e ngaterroj drejtimin eeww
amon bjeri mbrapa ksaj simptome se eshte e keqe, te mbetet fiksim e te ben dem...haha
EMI
EMI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 9553
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 12/09/2011
Hobi Hobi : Te iki larg..

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 12:26

Arian 123 shkruajti:Kam me te rreh Kleines. hihihi Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Respekt

Pse ARJANI cfar bona une ?? Perqafffimeee Perqafffimeee
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Shkembi Fri 21 Dec 2012 - 12:28

EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:
EMI shkruajti:
Shkembi shkruajti:
Shkembi shkruajti:Per Emin kizz ...ups,ngaterrova drejtimin per perqafim eeww
te ndodh shpesh kshtu te ngaterrosh drejtim..?? hahha
jo mi,ndonjeher me dendur e ngaterroj drejtimin eeww
amon bjeri mbrapa ksaj simptome se eshte e keqe, te mbetet fiksim e te ben dem...haha
i kam rron,por qenka simptom e bukur e po mpelqeka eeww

Shkembi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 9500
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 17/10/2011
Mosha Mosha : 40

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 12:29

Lazdrane shkruajti:Afrohu xhan Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Puc Ballin


Puqum Lazdrane Neutral ninanona
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 12:31

Nje perqafim per Xhan.


[You must be registered and logged in to see this image.]
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Xhan Fri 21 Dec 2012 - 12:35

Arian 123 shkruajti:Nje perqafim per Xhan.


[You must be registered and logged in to see this image.]

njejt edhe per ty Ariani net shkon ky perqafim Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Neta E Fri 21 Dec 2012 - 12:36

Per shpirtin Luftarak
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Arian 123 Fri 21 Dec 2012 - 12:37

Lazdrane shkruajti:
Arian 123 shkruajti:Kam me te rreh Kleines. hihihi Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Respekt

Pse ARJANI cfar bona une ?? Perqafffimeee Perqafffimeee

Nuk ke peraqfu vellaun ton.

Nje perqafim per Lazdranen .

[You must be registered and logged in to see this image.]
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Lazdrane Fri 21 Dec 2012 - 12:38

Arian 123 shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
Arian 123 shkruajti:Kam me te rreh Kleines. hihihi Një përqafim për... - Faqe 4 870900698 Respekt

Pse ARJANI cfar bona une ?? Perqafffimeee Perqafffimeee

Nuk ke peraqfu vellaun ton.

Nje perqafim per Lazdranen .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Vllun tim e mbyti me percafime se shumte mir e kam Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee Perqafffimeee
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 6:13

ty lart
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Arabela Sat 22 Dec 2012 - 6:14

per kush dopostoj pas meje
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Arian 123 Sat 22 Dec 2012 - 6:37

une erdha ,hahahaha Arabela.

Nje perqafim vellezerore per kete mbi mua.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Neta E Sat 22 Dec 2012 - 8:30

Per Maksin,kur vjen e merr [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Lazdrane Sat 22 Dec 2012 - 8:34

Per Princin :P
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 30

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 8:40

per ty lazdrane Një përqafim për... - Faqe 4 870900698
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një përqafim për... - Faqe 4 Empty Re: Një përqafim për...

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 4 e 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi