Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse shuma e personave thote . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Pse shuma e personave thote . People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pse shuma e personave thote .

5 posters

Shko poshtë

Pse shuma e personave thote . Empty Pse shuma e personave thote .

Mesazh nga Princ Sat 22 Dec 2012 - 7:25

Pse shume e personi thote ......

1.Pse shume e personi thot Allahu xh.sh pse i krijoi te gjith??
2.Pse Allahu e krijoi te Keqen ?
3.Pse Allahu e krijoi Urrejtjen ne mes veti??
Pergjigjet
1.Sepse njeriu ka nevoj per gjithqka psh per .DITURIN.SHIKIM.DEGJIMIN.etj.
PSE PER Diturin sepse pa dituri njeriu nuk dite qka do te bente as qka te vepronte nuk do ta dinte as qka eshte e mira as e keqeja per kete nevoitet dituria
2.Allahu xh.sh nuk e krijoi te keqen por Allahu e krijoi te miren po nga djalli i mallkuar(dreqi-shejtani) i cili e shtini xhelozin ne mes njerzve per te mos e shihnin njeri tjetrin mir po vetem veten e vet me par mir e nga ajo xhelozi filloi dhe u perhap edhe e kqeja
3.Allahu nuk e krijoi urrejtjen ne mes njererzve po djalli i mallkuar(dreqi-shejtani) nga cdeshira e njerzve ne mes veti e futi edhe urrejtjen ne mes njerzve se nuk kishte deshir ta shohte asnje person qe eshte mir me diken tjetr
Allahu xh.sh nuk e don te keqen po djalli i mallkuar(dreqi0shejtani) e krijoi te keqen-urrejtjen
Princ
Princ
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 311
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/12/2012
Mosha Mosha : 30
Hobi Hobi : Besnik behem a bes nuk zo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuma e personave thote . Empty Re: Pse shuma e personave thote .

Mesazh nga WebMaster Sat 22 Dec 2012 - 7:33

Gjithmon kur jemi duke qendruar mos e harroni ALLAHUN ne menyr qe as ai te mos ju harroj juve
Pse shuma e personave thote . 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Pse shuma e personave thote . 30l12rc Pytje & Përgjigje Pse shuma e personave thote . 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuma e personave thote . Empty Re: Pse shuma e personave thote .

Mesazh nga LaDescarada Tue 1 Jan 2013 - 6:06

brava
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuma e personave thote . Empty Re: Pse shuma e personave thote .

Mesazh nga An0nim Tue 1 Jan 2013 - 6:13

S'para besoj shume ne keto Enigma Por gjithsesi c'do gje ngelet mister ...
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuma e personave thote . Empty Re: Pse shuma e personave thote .

Mesazh nga Anakonda Fri 8 Jan 2016 - 23:34

Sju besoj shum ktyre gjerave

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Pse shuma e personave thote . Empty Re: Pse shuma e personave thote .

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi