Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

+9
Arian 123
Єямєℓiиdå
Xhan
Lazdrane
Malsori
Neta E
Maksi
Ailin
WebMaster
13 posters

Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga WebMaster Mon 24 Dec 2012 - 23:48

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ëndrrat erotike janë dukuri të cilat paraqiten te të gjithë ne. Ndërsa shumë prej nesh, kanë një ëndërr erotike që u përsëritet.

Lidhur
me këtë dukuri, një studim i përbashkët i Universitetit të Amsterdamit
dhe atij të Groningenit, ka treguar se fantazitë seksuale që i mbajmë në
mendje gjatë ditës, na shfaqen të deformuara natën. Dhe kjo realizohet,
duke e rritur aftësinë e të menduarit analitik të ëndërruesit.

Ai
ka treguar gjithashtu se 8 në 100 njerëz, shohin ëndrra erotike çdo
natë, në gjysmën e rasteve madje edhe duke arritur orgazmën. Më poshtë,
ua paraqesim të renditura ëndrrat më të shpeshta erotike që shohin
femrat dhe ato që shohin meshkujt:

Femrat: Duke
bërë seks me partnerin ose një ish-të dashur, duke bërë seks oral, duke
bërë seks me partner të panjohur, duke qenë e preferuar nga meshkujt...

Meshkujt: Duke
bërë seks me partneren ose një ish-të dashur, duke bërë seks me shumë
partnere, duke bërë seks oral, duke provuar pozicione të reja në seks...

Ndërkaq,
të gjithë studimet arrijnë në përfundimin e njëjtë, se në ëndrrat e
tyre erotike, si meshkujt, ashtu edhe femrat, shohin atë që e
dëshirojnë, por nuk e realizojnë dot gjatë ditës. /Portalb


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Ailin Tue 25 Dec 2012 - 0:35

aman mi klea se na eksitove [You must be registered and logged in to see this image.]
Ailin
Ailin
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Tirane
Postime Postime : 403
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/12/2012
Mosha Mosha : 26

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Maksi Tue 25 Dec 2012 - 0:44

Ailin shkruajti:aman mi klea se na eksitove [You must be registered and logged in to see this image.]
mbaje veten ailin se ender ishte hahahahaha
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga WebMaster Tue 25 Dec 2012 - 0:47

hihihi Ate dua edhe un mi ailin mos te zihen merimanga ri hahaa


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Neta E Wed 26 Dec 2012 - 2:54

Une shof shpesh kesi lloj enderrash [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Malsori Wed 26 Dec 2012 - 2:56

edhe qe shof shpesh endrra te tilla nuk ju besoj fare
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 50
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Lazdrane Wed 26 Dec 2012 - 4:30

Gjdo her i shoh me meshkuj endrrat juhjjjjj nuk edi arsyjen pse i shoh keto endrra se me shfacen ne gjum ;)
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Xhan Wed 26 Dec 2012 - 4:35

kurr skom pa nga ky lloj endrrash erotike cnnncc une shof tuj luftuar per me mbrojt pragun e shpis hihihi hihihi
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Lazdrane Wed 26 Dec 2012 - 4:36

Xhan shkruajti:kurr skom pa nga ky lloj endrrash erotike cnnncc une shof tuj luftuar per me mbrojt pragun e shpis hihihi hihihi

Une kam pa nje ce ta tregova nje dit hihihi hihihi hihihi
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Xhan Wed 26 Dec 2012 - 4:37

Lazdrane shkruajti:
Xhan shkruajti:kurr skom pa nga ky lloj endrrash erotike cnnncc une shof tuj luftuar per me mbrojt pragun e shpis hihihi hihihi

Une kam pa nje ce ta tregova nje dit hihihi hihihi hihihi

hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi

po po me tregove ,,por se nuk e tregon edhe ktu ,,,ktu keshtu po luypet ne detale :P
Xhan
Xhan
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 4302
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 21/11/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Maksi Wed 26 Dec 2012 - 4:39

un shikoj shume haha se di pse
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Lazdrane Wed 26 Dec 2012 - 4:40

Xhan shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
Xhan shkruajti:kurr skom pa nga ky lloj endrrash erotike cnnncc une shof tuj luftuar per me mbrojt pragun e shpis hihihi hihihi

Une kam pa nje ce ta tregova nje dit hihihi hihihi hihihi

hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi

po po me tregove ,,por se nuk e tregon edhe ktu ,,,ktu keshtu po luypet ne detale :P


hihihi hihihi hihihi hihihi hihihi

kur u cova jorganin te komt e kisha pas ter naten endrra eeww
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Єямєℓiиdå Wed 26 Dec 2012 - 10:50

[You must be registered and logged in to see this image.]Nuk shoh enderra..
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Arian 123 Wed 26 Dec 2012 - 10:53

As une nuk shoh endera.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 47
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga darvin Thu 7 Mar 2013 - 22:48

qenkeni ftoh fare jeni pran vdekjes se jeta pa endra do te thot ka mar fund sory
per ju qe nuk keni endra te enderosh esht shum bukur se je vetem dhe ben cfar te duash nuk te kundershton njeri hihihihihihihihihihihi

darvin
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Postime Postime : 3
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 05/03/2013
Mosha Mosha : 46

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga WebMaster Fri 8 Mar 2013 - 3:32

darvin shkruajti:qenkeni ftoh fare jeni pran vdekjes se jeta pa endra do te thot ka mar fund sory
per ju qe nuk keni endra te enderosh esht shum bukur se je vetem dhe ben cfar te duash nuk te kundershton njeri hihihihihihihihihihihi

Mos ke ikur gjo ti mo lali hahaha se un sjetoj me endra po me realitetin e dites edhe te nates


[You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.][Only mods are allowed to see this link][You must be registered and logged in to see this image.]


[You must be registered and logged in to see this image.]Emri  i Forumit do t[Only mods are allowed to see this link] ndryshoj  [You must be registered and logged in to see this image.] [Only mods are allowed to see this link] [You must be registered and logged in to see this image.]
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga seriozi Fri 8 Mar 2013 - 11:51

Shume keq me pa kesi endrra, sepse kur po zgjohesh dhe kupton qe eshte vetem ender, e ne realitet ska asnje goce ne shtrat...
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga GANI TRUNI Sun 24 Mar 2013 - 23:26

enderrat jane thjeshte shqetesimi ,meraku i madh stresi i dites ose entuziazmi qe mund te kete dikush per dicka nostalgjia etj etj por asgje me realitetin ,e kur vjen puna tek erotika ndryshon puna ,kur nje mashkull shikon nje femer te bukur me trup te bukur me te gjitha elementet dhe i ngelet merak fiksim etj e shikon ne enderr duke u puthur te zhveshur duke bere sex ndoshta,,por asgje realiteti eshte shume larg,endrra ngelet vetem enderr.
GANI TRUNI
GANI TRUNI
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : GR
Postime Postime : 30
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : POLITIKA ,FUTBOLLI

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Anakonda Wed 5 Nov 2014 - 23:28

hihihi hihihi hihihi kjo e ka mir se esht e martume po ne beqaret qa tbejm thuj 
Ailin shkruajti:aman mi klea se na eksitove [img]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull Empty Re: Ëndrrat erotike, ç’sheh një femër dhe ç’sheh një mashkull

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi