Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon

5 posters

Shko poshtë

Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon Empty Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon

Mesazh nga Aяtємιѕα Tue 14 Feb 2012 - 4:46

Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon.

Pse ndodh kjo?
Aяtємιѕα
Aяtємιѕα
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Postime Postime : 10065
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 20/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon Empty Re: Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon

Mesazh nga Anakonda Sat 18 Feb 2012 - 5:30

Se meshkujt nuk i rezistojne dot sharmit te nje femre,dhe nuk duan tua thejne zemren prandaj.

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon Empty Re: Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon

Mesazh nga Arabela Sat 18 Feb 2012 - 6:41

e sinqerta shkruajti:Se meshkujt nuk i rezistojne dot sharmit te nje femre,dhe nuk duan tua thejne zemren prandaj.
jo se nuk rezistojne por por mendojne pse ta humb rastin??? dhe nga ana tjeter nuk duan qe femra t e perqesh sedren e tyre mashkullore,,,[You must be registered and logged in to see this image.]
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon Empty Re: Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon

Mesazh nga dajti modh Sun 26 Feb 2012 - 11:20

:541221: :541221: Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon 426788 Arabela [Ok]
dajti modh
dajti modh
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 17309
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2010

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon Empty Re: Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon

Mesazh nga valtori Sun 26 Feb 2012 - 11:32

mos ta pranojme jan krijes e brishte (tongueout)
valtori
valtori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : ne havana
Postime Postime : 2505
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 13/12/2011
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : te ngacmoj inteligjentet

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon Empty Re: Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon

Mesazh nga Vizitor Mon 27 Feb 2012 - 7:49

Ku jan kto femrat qe ngacmojn se spo i shikoj juhjjjjj
Anonymous
Vizitor
Vizitor


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon Empty Re: Nje femer kur e ngacmon 1 mashkull refuzon.1 mashkull kur e ngacmon 1 femer pranon

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi