Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

+59
xhoni
V-I-P
hagjia
Lonita
Jehonaa
Nella
Emona
Intriganti
Leo_uk
Anakonda
ilenia
Burrelsja
idusha
ROLEX
Sweetheart
Aristogata
seriozi
il conte
Zeshkane
Humoristi
Orieta
T_o_n_i
mister.albania
CuN@BosS/
Besa
Klio
Darius
Kristii
Robi dashuris
Labja
tipi engjellor
leta
kasperi
Gjilanasi
Esba
Binni
Ariel
Ailin
Sergio
An0nim
Shkembi
fioll
Malsori
Alberti
Oni
bobi 10
WebMaster
Єямєℓiиdå
dajti modh
valtori
Xhan
Arian 123
Lazdrane
LaDescarada
bekimi
Free spirit
Arabela
Neta E
Maksi
63 posters

Faqja 1 e 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Maksi Mon 10 Dec 2012 - 8:47

cpo ben?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Mon 10 Dec 2012 - 8:48

Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:Zemrushe si te ka Conti ty... [You must be registered and logged in to see this image.]
Mire flm,po ty.?

Edhe une mire jam ...po flas ne fb .. me lepurushen...hahahah
Ani me Lepurushen hahaha..Dhe s'i po shkon muhabet me te.?


Hahahah budallaqe si gjithmon.....ckuptim kishte qe me beri ftese per miqesi mbreme ne fb...dhe sot me thote qe eshte e lidhur... [You must be registered and logged in to see this image.]
E po t'i thuaj ik ke tjetri pra,se edhe une jam i Lidhur [You must be registered and logged in to see this image.]


Hahhahaha me tha ..fotot e mia i pe...???
Dhe a i shikove t'i.?

Po i pashe...e lezetshme eshte ..po ce do ...pa mend hic... [You must be registered and logged in to see this image.] ...i rrofte kosherja se bletet i kane ikur... [You must be registered and logged in to see this image.]

Me tha dje jam ludhur.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Edhe a i urove fat m'i [You must be registered and logged in to see this image.]

I thashe shendet e gjithe te mirat... [You must be registered and logged in to see this image.] ...do ta heq fare nga fb. [You must be registered and logged in to see this image.]
Mos u ngut,se neser do e ben fejesen [You must be registered and logged in to see this image.].....Mire ja bene per mendimin tim,se s'ja vlen te merresh me te asnje sekond te vetem

Ajo me provokon mua.... je farewww je farewww je farewww ...se di ajo qe nuk i ha xhaja ato pishtaja....i ka bere xhaxhi para saj keto gjera.. je farewww je farewww
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Mon 10 Dec 2012 - 8:49

S'i kalove.?
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Dec 2012 - 8:49

po ha buk e djath,,po ti??
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Maksi Mon 10 Dec 2012 - 8:49

ku je?
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Mon 10 Dec 2012 - 8:50

il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:
Neta shkruajti:
il conte shkruajti:Zemrushe si te ka Conti ty... [You must be registered and logged in to see this image.]
Mire flm,po ty.?

Edhe une mire jam ...po flas ne fb .. me lepurushen...hahahah
Ani me Lepurushen hahaha..Dhe s'i po shkon muhabet me te.?


Hahahah budallaqe si gjithmon.....ckuptim kishte qe me beri ftese per miqesi mbreme ne fb...dhe sot me thote qe eshte e lidhur... [You must be registered and logged in to see this image.]
E po t'i thuaj ik ke tjetri pra,se edhe une jam i Lidhur [You must be registered and logged in to see this image.]


Hahhahaha me tha ..fotot e mia i pe...???
Dhe a i shikove t'i.?

Po i pashe...e lezetshme eshte ..po ce do ...pa mend hic... [You must be registered and logged in to see this image.] ...i rrofte kosherja se bletet i kane ikur... [You must be registered and logged in to see this image.]

Me tha dje jam ludhur.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Edhe a i urove fat m'i [You must be registered and logged in to see this image.]

I thashe shendet e gjithe te mirat... [You must be registered and logged in to see this image.] ...do ta heq fare nga fb. [You must be registered and logged in to see this image.]
Mos u ngut,se neser do e ben fejesen [You must be registered and logged in to see this image.].....Mire ja bene per mendimin tim,se s'ja vlen te merresh me te asnje sekond te vetem

Ajo me provokon mua.... [You must be registered and logged in to see this image.] ...se di ajo qe nuk i ha xhaja ato pishtaja....i ka bere xhaxhi para saj keto gjera.. [You must be registered and logged in to see this image.]
E po e di une kete gje,t'i je dashnor me epskerienc 50 vjecare [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Dec 2012 - 8:50

ne mars,,po ti
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Maksi Mon 10 Dec 2012 - 8:52

nje cike me poshte ne hene
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Dec 2012 - 8:52

Marino shkruajti:nje cike me poshte ne hene
i.l.u i.l.u
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Maksi Mon 10 Dec 2012 - 8:53

[You must be registered and logged in to see this image.]jan cift tani
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Mon 10 Dec 2012 - 8:54

Ku ishe me heret,.?


Edituar për herë të fundit nga Neta në Mon 10 Dec 2012 - 8:59, edituar 1 herë gjithsej
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Arabela Mon 10 Dec 2012 - 8:54

rose53 rose53
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Maksi Mon 10 Dec 2012 - 8:54

ne supermarket
Maksi
Maksi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 31226
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 19/01/2011

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Mon 10 Dec 2012 - 8:59

Ok mire
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Mon 10 Dec 2012 - 9:04

Sa mire eshte kur njerezit kuptohen ... Happy Happy
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Mon 10 Dec 2012 - 9:09

Jam e Lumtur prane teje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Free spirit Tue 11 Dec 2012 - 1:52

vonohesh shum???
Free spirit
Free spirit
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : In my world
Postime Postime : 4803
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 27/08/2011
Mosha Mosha : 28

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga bekimi Tue 11 Dec 2012 - 3:39

me pelqen shikimi ksaj siper am ase njoh ende

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Tue 11 Dec 2012 - 3:59

Ku je qe nuk pergjigjesh
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga bekimi Tue 11 Dec 2012 - 4:00

neta shum afer tje jam hahaha

bekimi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 1897
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/08/2012
Mosha Mosha : 44

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Tue 11 Dec 2012 - 4:05

Po a,se paskam ditur [You must be registered and logged in to see this image.]
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga LaDescarada Sun 16 Dec 2012 - 2:56

qfar qure je hahha
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Sun 16 Dec 2012 - 2:59

Shume dhe asgje... j.i/.n
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Sun 16 Dec 2012 - 4:07

Ndjej aq shume per ty,s'a qe po cuditem me veten time
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Sun 16 Dec 2012 - 4:11

Largesia nga ty.....o zot ...po me shkrin pak e nga pak si puna e qiririt te ndezur ..
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Sun 16 Dec 2012 - 4:15

Te pelqen te me futesh ne Loj,e me pas te terhiqesh...Gje qe une shume e urrej
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Sun 16 Dec 2012 - 4:18

Asgje...mendo cfare te duash... iihhaa.
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Neta E Sun 16 Dec 2012 - 4:20

Degjoj kengen qe te dergova ty


Edituar për herë të fundit nga Neta në Sun 16 Dec 2012 - 4:20, edituar 1 herë gjithsej
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Lazdrane Sun 16 Dec 2012 - 4:20

Asgje skam cfar ti them se se kam ne mendje askon :P Happy
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Sun 16 Dec 2012 - 4:22

Puc puc ..Lazdrane..mire se erdhe yllo... juhjjjjj
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Lazdrane Sun 16 Dec 2012 - 4:23

Puci Puci CONTE mir se te gjeta PUCC
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Sun 16 Dec 2012 - 4:26

Ckemi si fjete mbreme yllo..si kalove sot...'?
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Lazdrane Sun 16 Dec 2012 - 4:29

Mir Conte kemi nejt me Xhan ne tel... edhe ketu deri ora 4 mengjes por e sod pak e lodhur per gjum por prap mir po ty si te kam Conte ?
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Sun 16 Dec 2012 - 4:32

Lazdrane shkruajti:Mir Conte kemi nejt me Xhan ne tel... edhe ketu deri ora 4 mengjes por e sod pak e lodhur per gjum por prap mir po ty si te kam Conte ?


Une mire yllo...kam fjetur sot deri ne oren 12...jam kenaqur me gjume...se aman vetem nje dite kemi pushim....

Po Xhani ku eshte ...nese flet me te ..ma pershendet pak ...ok.. :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Lazdrane Sun 16 Dec 2012 - 4:35

[quote="il conte"]
Lazdrane shkruajti:Mir Conte kemi nejt me Xhan ne tel... edhe ketu deri ora 4 mengjes por e sod pak e lodhur per gjum por prap mir po ty si te kam Conte ?


Une mire yllo...kam fjetur sot deri ne oren 12...jam kenaqur me gjume...se aman vetem nje dite kemi pushim....

Po Xhani ku eshte ...nese flet me te ..ma pershendet pak ...ok.. :5454787: [/quote

Kur jam zgju nga gjumi jam ndegju me Xhan edhe flm nga ti ce ke rrespektin per Xhan Conte Perqafffimeee

Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Sun 16 Dec 2012 - 4:37

[quote="Lazdrane"]
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Mir Conte kemi nejt me Xhan ne tel... edhe ketu deri ora 4 mengjes por e sod pak e lodhur per gjum por prap mir po ty si te kam Conte ?


Une mire yllo...kam fjetur sot deri ne oren 12...jam kenaqur me gjume...se aman vetem nje dite kemi pushim....

Po Xhani ku eshte ...nese flet me te ..ma pershendet pak ...ok.. :5454787: [/quote

Kur jam zgju nga gjumi jam ndegju me Xhan edhe flm nga ti ce ke rrespektin per Xhan Conte Perqafffimeee


Jo vetem per Xhanin po edhe per ty.... :5454787: sa te bukur e paske ate varesen ne qafe....??? :p
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Lazdrane Sun 16 Dec 2012 - 4:42

[quote="il conte"][quote="Lazdrane"]
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Mir Conte kemi nejt me Xhan ne tel... edhe ketu deri ora 4 mengjes por e sod pak e lodhur per gjum por prap mir po ty si te kam Conte ?


Une mire yllo...kam fjetur sot deri ne oren 12...jam kenaqur me gjume...se aman vetem nje dite kemi pushim....

Po Xhani ku eshte ...nese flet me te ..ma pershendet pak ...ok.. :5454787: [/quote

Kur jam zgju nga gjumi jam ndegju me Xhan edhe flm nga ti ce ke rrespektin per Xhan Conte Perqafffimeee


Jo vetem per Xhanin po edhe per ty.... :5454787: sa te bukur e paske ate varesen ne qafe....??? :p

Conte per ty ska fjale ce muj me te pershkru keshtu ce gjdo fjale e tepert esht fukarrallek

A don varsen me ta dhen per fund vitit ?? Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? 3666372071
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Sun 16 Dec 2012 - 4:45

[quote="Lazdrane"][quote="il conte"]
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Mir Conte kemi nejt me Xhan ne tel... edhe ketu deri ora 4 mengjes por e sod pak e lodhur per gjum por prap mir po ty si te kam Conte ?


Une mire yllo...kam fjetur sot deri ne oren 12...jam kenaqur me gjume...se aman vetem nje dite kemi pushim....

Po Xhani ku eshte ...nese flet me te ..ma pershendet pak ...ok.. :5454787: [/quote

Kur jam zgju nga gjumi jam ndegju me Xhan edhe flm nga ti ce ke rrespektin per Xhan Conte Perqafffimeee


Jo vetem per Xhanin po edhe per ty.... :5454787: sa te bukur e paske ate varesen ne qafe....??? :p

Conte per ty ska fjale ce muj me te pershkru keshtu ce gjdo fjale e tepert esht fukarrallek

A don varsen me ta dhen per fund vitit ?? Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? 3666372071

Nese dikush tjeter ta ka bere dhurate ...nuk e dua...nese e ke blere vete ...atehere po... :5454787:
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Lazdrane Sun 16 Dec 2012 - 4:48

[quote="il conte"][quote="Lazdrane"]
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:
il conte shkruajti:
Lazdrane shkruajti:Mir Conte kemi nejt me Xhan ne tel... edhe ketu deri ora 4 mengjes por e sod pak e lodhur per gjum por prap mir po ty si te kam Conte ?


Une mire yllo...kam fjetur sot deri ne oren 12...jam kenaqur me gjume...se aman vetem nje dite kemi pushim....

Po Xhani ku eshte ...nese flet me te ..ma pershendet pak ...ok.. :5454787: [/quote

Kur jam zgju nga gjumi jam ndegju me Xhan edhe flm nga ti ce ke rrespektin per Xhan Conte Perqafffimeee


Jo vetem per Xhanin po edhe per ty.... :5454787: sa te bukur e paske ate varesen ne qafe....??? :p

Conte per ty ska fjale ce muj me te pershkru keshtu ce gjdo fjale e tepert esht fukarrallek

A don varsen me ta dhen per fund vitit ?? Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? 3666372071

Nese dikush tjeter ta ka bere dhurate ...nuk e dua...nese e ke blere vete ...atehere po... :5454787:

Hahahahahaha Conte cfar ke then per zotin sod ste blen askuh dhurata vetum mundohen te marin ska njerze te mir me te rrallit jan ata ?? HUGO ;)
Lazdrane
Lazdrane
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Berlin City
Postime Postime : 1458
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/12/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga il conte Sun 16 Dec 2012 - 4:51

Mire pra ti me bej dhurate varesen tende dhe une nje dicka qe ty te pelqen ....
il conte
il conte
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5371
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/09/2011
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : cinema & calcio.formula uno

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..? Empty Re: Cfar do ti thoni ndonje personi qe keni ne mendje tani..?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 20 1, 2, 3 ... 10 ... 20  Next

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi