Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë mrekullie do të donit të ndodhte në këto momente për ty? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cfarë mrekullie do të donit të ndodhte në këto momente për ty? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cfarë mrekullie do të donit të ndodhte në këto momente për ty?

2 posters

Shko poshtë

Cfarë mrekullie do të donit të ndodhte në këto momente për ty? Empty Cfarë mrekullie do të donit të ndodhte në këto momente për ty?

Mesazh nga Alberti Sun 30 Dec 2012 - 13:31

Cfarë mrekullie do të donit të ndodhte në këto momente për ty? [smile_1]

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfarë mrekullie do të donit të ndodhte në këto momente për ty? Empty Re: Cfarë mrekullie do të donit të ndodhte në këto momente për ty?

Mesazh nga Neta E Sun 30 Dec 2012 - 23:30

Uff ca do doja une s'ka shanse
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi