Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një imazh që të ndjek kudo... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Një imazh që të ndjek kudo... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Një imazh që të ndjek kudo...

2 posters

Shko poshtë

Një imazh që të ndjek kudo... Empty Një imazh që të ndjek kudo...

Mesazh nga Esba Thu 3 Jan 2013 - 10:03

Në jetën tonë mund të hyjnë shumë njerëz, por në shpirt gjithkush ka vetëm një njeri.
Një që u bën hije gjithë të tjerëve.
Një që nuk mund ta harrojmë kurrë.
Një imazh që të ndjek kudo.
Është e vërtetë se njeriu mësohet me gjithçka. Është e vërtetë se, me kohë, mësohemi të dashurojmë edhe njerëz të tjerë.
Por sado të përpiqemi, kurrë më nuk do të nxjerrim më të shumtën nga vetja.
Mund të shtiresh sa të duash. Mund ta mashtrosh të gjithë botën, por kurrë nuk mund ta mashtrosh veten. Sepse vetëm dashuria është e vërtetë. Ajo që të nxjerr edhe gjumin. Ajo që zgjon më të bukurën në shpirtin tënd. Ajo që të frymëzon. Vetëm ajo të çon atje ku s’ke qene ndonjëherë...
Oh, Zot i madh! Ti që sheh nëpër të gjitha maskat tona. Ti e di se Ajo mund të jetë vetëm Një
[/color].
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Një imazh që të ndjek kudo... Empty Re: Një imazh që të ndjek kudo...

Mesazh nga Anakonda Sat 5 Jan 2013 - 4:25

[You must be registered and logged in to see this image.]
BESOM TDUME TVERTET....

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi