Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Numërimi me foto.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Numërimi me foto.. People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Numërimi me foto..

+3
Neta E
Binni
Alberti
7 posters

Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Mon 7 Jan 2013 - 11:24

Numërimi me foto është një temë e re, pra duhet te postojm numrat me radhë por me foto..


Numërimi me foto.. 1

Vazhdojme me radhë..

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Binni Mon 7 Jan 2013 - 11:28

Numërimi me foto.. 2mlogo
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Mon 7 Jan 2013 - 11:30

Numërimi me foto.. Cheryl+cole+and+tre+in+manchester

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Binni Mon 7 Jan 2013 - 11:33

Cili Numer Ishte Ky Belti Ja Mere 3 Mos Qite Foto Koti Mer eehhehe :P

Numërimi me foto.. Orange-3-300x300
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Mon 7 Jan 2013 - 11:35

Binni shkruajti:Cili Numer Ishte Ky Belti Ja Mere 3 Mos Qite Foto Koti Mer eehhehe :P


Jan tre persona hahah shiko mire juhjjjjj
Nuk duhet vetem numri mund te jete lloj-lloj foto por me diqka qe simbolizon ate numer.


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Mon 7 Jan 2013 - 11:37

Vazhdojme..

Numërimi me foto.. 5cake

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Binni Mon 7 Jan 2013 - 11:38

Numërimi me foto.. Green_rounded_rectangle_with_number_6_clip_art
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Mon 7 Jan 2013 - 11:42

hahaha je farewww
Numërimi me foto.. Stock-illustration-7556274-seven-swans-a-swimming

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Neta E Mon 7 Jan 2013 - 11:43

Numërimi me foto.. 8
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Mon 7 Jan 2013 - 11:44

Numërimi me foto.. 800px-Stamvei_9.svg

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Binni Mon 7 Jan 2013 - 11:46

BeLti shkruajti:hahaha je farewww
Numërimi me foto.. Stock-illustration-7556274-seven-swans-a-swimming

A Je More Ti Normal ahahaha hihihi hihihi hihihi hihihi

Numërimi me foto.. 10Ten
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Neta E Mon 7 Jan 2013 - 11:48

Numërimi me foto.. Twitter_Kopie
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Binni Mon 7 Jan 2013 - 11:48

Numërimi me foto.. 12
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Єямєℓiиdå Mon 7 Jan 2013 - 11:52

Tema kalon tek kategoria "Quiz dhe lojera"
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga LaDescarada Tue 8 Jan 2013 - 8:57

Numërimi me foto.. Unlucky_number_13_sticker-p217942353803272606envb3_400
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Tue 8 Jan 2013 - 8:58

Numërimi me foto.. Myth-2

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga LaDescarada Tue 8 Jan 2013 - 9:12

Numërimi me foto.. Cc043_chicharito_4861978206_91bec5d639
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Tue 8 Jan 2013 - 9:26

15 LaDescarada je farewww

Numërimi me foto.. 385px-California_16.svg

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga LaDescarada Tue 8 Jan 2013 - 9:32

hihihi mistejk njeri haha eeww

Numërimi me foto.. 600px-iowa_17
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Tue 8 Jan 2013 - 9:34

Numërimi me foto.. 18

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Neta E Tue 8 Jan 2013 - 11:55

Numërimi me foto.. Paulhardcastle_19_kanada
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Ariel Tue 19 Feb 2013 - 7:14

je farewww

Numërimi me foto.. 7182646168_a2bd16f84b_z


Numërimi me foto.. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Alberti Thu 21 Feb 2013 - 7:11

je farewww

Numërimi me foto.. Rtv21

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Ariel Thu 21 Feb 2013 - 9:32

Numërimi me foto.. Kaka+milan+jersey+number+22


Numërimi me foto.. 0--1c68
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 101
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 3:53

Numërimi me foto.. Images?q=tbn:ANd9GcQx5l4bAzar1R5_v79qNhrelk_gVl6OIZBoSmDKOjXfIJPvM5RV-w

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Numërimi me foto.. Empty Re: Numërimi me foto..

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi