Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili esht antari qe i besoni me shum...? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Cili esht antari qe i besoni me shum...? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cili esht antari qe i besoni me shum...?

4 posters

Shko poshtë

Cili esht antari qe i besoni me shum...? Empty Cili esht antari qe i besoni me shum...?

Mesazh nga An0nim Fri 11 Jan 2013 - 4:20

Cili esht ai antar i ketij forumit qe i besoni me shum...dhe mos thoni qe ska...sepse nje qe i besoni sado pak,e gjeni... ninanona
An0nim
An0nim
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Sarande
Postime Postime : 2383
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 28/03/2012
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht antari qe i besoni me shum...? Empty Re: Cili esht antari qe i besoni me shum...?

Mesazh nga WebMaster Fri 11 Jan 2013 - 4:30

Un nuk dua te bej emra besimi eshte i madh kam dhuruar shum edhe ma kan kthyer shtrembur tani ne 4 koka kam besim te plote .
Cili esht antari qe i besoni me shum...? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Cili esht antari qe i besoni me shum...? 30l12rc Pytje & Përgjigje Cili esht antari qe i besoni me shum...? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht antari qe i besoni me shum...? Empty Re: Cili esht antari qe i besoni me shum...?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 11 Jan 2013 - 6:51

Nuk besoj lehte...
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht antari qe i besoni me shum...? Empty Re: Cili esht antari qe i besoni me shum...?

Mesazh nga Binni Fri 11 Jan 2013 - 7:11

Jan Disa Qe Kam Besim Te Plot Ne Ta ...
Binni
Binni
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne Mendjen Tuaj!!
Postime Postime : 7205
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/01/2010
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : Sporti,

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cili esht antari qe i besoni me shum...? Empty Re: Cili esht antari qe i besoni me shum...?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi