Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te dua.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Te dua.... People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Te dua....

3 posters

Shko poshtë

Te dua.... Empty Te dua....

Mesazh nga Esba Sun 13 Jan 2013 - 4:36

Te dua me gjithe zemer, ashtu sic duhen gjerat e shtrenjta. Cmendem kur mendoj se dikush mund te te afrohet ty. Ndjej dashuri naive, aq sa mendoj qe nuk ia hedh syte asnje femre tjeter. Te dua egersisht, sa me vjen te te bej keq, aq keq sa mos te doje njeri te te afrohet. Jam egoiste, e kupton, te dua vetem per vete. Te dua edhe embelsisht, me vjen vetem te te puth, e te perqafoj me ore te tera. Te dua si nje pjese timen, si dicka qe se ndaj dot nga vetja.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Esba
Esba
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Marsille Avignon
Postime Postime : 549
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/12/2012
Mosha Mosha : 32
Hobi Hobi : Basketbolli

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua.... Empty Re: Te dua....

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:25

TE DUA GJITHNJE GOJEN TIME DEGJOJ
TEKSA FLET E TY PERPIQET TE TE THOT TE DUA
PO PER QARSYE TA THEM KUR TI SDON TJA DISH PER MUA

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua.... Empty Re: Te dua....

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:43

... Aq shum te mendoj saqe edhe ne enderr te shoh ngrihem e trishtuar edhe e kuptoj se edhe e vdekur skam me te harruar

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Te dua.... Empty Re: Te dua....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi