Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maskat terror në Tepelenë, grabisin me armë autobusin me pasagjerë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maskat terror në Tepelenë, grabisin me armë autobusin me pasagjerë People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maskat terror në Tepelenë, grabisin me armë autobusin me pasagjerë

Shko poshtë

Maskat terror në Tepelenë, grabisin me armë autobusin me pasagjerë Empty Maskat terror në Tepelenë, grabisin me armë autobusin me pasagjerë

Mesazh nga WebMaster Mon 14 Jan 2013 - 6:34

Rikthehen maskat në rrugët e Tepelenës. Persona të maskuar dhe të armatosur kanë grabitur një autobus të linjës Sarandë-Tiranë, në të cilin udhëtonin rreth 18 pasagjerë. Ngjarja ka ndodhur pak pas mesnate në autobusin me targa të Sarandës 6941 B, në afërsi të fshatit Majkosh. (da.xha/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi