Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldo: Përulja më ka bërë të suksesshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ronaldo: Përulja më ka bërë të suksesshëm People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ronaldo: Përulja më ka bërë të suksesshëm

Shko poshtë

Ronaldo: Përulja më ka bërë të suksesshëm Empty Ronaldo: Përulja më ka bërë të suksesshëm

Mesazh nga Alberti Mon 14 Jan 2013 - 14:56

Ronaldo: Përulja më ka bërë të suksesshëm

Njëri nga futbollistët më të mirë të ditëve të sotme, Cristiano Ronaldo, ka thënë se qëndrimi i përulur ka qenë çelësi i suksesit në karrierën e tij.
Portugezi ka fituar tituj ekiporë në Angli e Spanjë, Ligën e Kampionëve dhe shumë trofe individualë, duke përfshirë edhe Topin e Artë (2008).

“Mendoj se varet nga talenti dhe fakti që kam punuar jashtëzakonisht shumë për të arritur objektivat e mia”.

“Duhet të përuleni shumë për të kuptuar se çfarë i mungon lojës suaj dhe të punoni në atë drejtim”.

“Gjatë gjithë karrierës sime gjithmonë jam përpjekur të mësoj, të zhvillohem dhe të fitoj trofe. Jam shumë ambicioz, gjithmonë dua të fitoj dhe do të vazhdoj kështu derisa të var këpucët”, citon Fifa.com fjalët e 27-vjeçarit.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi