Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

4 posters

Shko poshtë

Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni? Empty Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Mesazh nga Alberti Thu 17 Jan 2013 - 7:48

Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Do t'largoheni nga ajo, do t'jetoni me te, cili do ishte reagimi?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni? Empty Re: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Mesazh nga Malsori Thu 17 Jan 2013 - 8:21

Une do te largohem po ta di se vuan nga AIDS
Malsori
Malsori
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjermani
Postime Postime : 1966
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/10/2010
Mosha Mosha : 51
Hobi Hobi : Lexim, sport, punë

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni? Empty Re: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Mesazh nga WebMaster Thu 17 Jan 2013 - 8:26

Nuk e di si do reagoja ne ate moment mbase do u largoja nga ai po do mbaja lidhje ne menyre shoqerore sepse Ads te vjen nese ke marrdhenje me te .Nganjehere njeriu mundohet tju largohet ketyre gjerave nuk eshte e lehte te ikesh nga ai apo ajo .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni? Empty Re: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:28

JO DO TA NDIHMOJA SEPSE NJERIU NRASTE TVESHTIRA SHIHET...NRM QE DO E NDIHMOJA NFUND TFUNDIT AI ESHT DRITA SYVE TMI E PSE DUHET TI LARGOHEM?

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni? Empty Re: Nëse i/e dashuri/a juaj vuan nga AIDS si do t'veproni?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi