Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj?

+2
Єямєℓiиdå
Alberti
6 posters

Shko poshtë

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj? Empty A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj?

Mesazh nga Alberti Thu 17 Jan 2013 - 7:50

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj?

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj? Empty Re: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj?

Mesazh nga Єямєℓiиdå Fri 18 Jan 2013 - 23:28

Msn & Hi5 kan dal jashte loje ka vite..[You must be registered and logged in to see this image.]

Sa per fcb per zoten ca nuk po degjon, po ndikon gjithandej, vec shyqyr tek une jo..[You must be registered and logged in to see this image.]
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj? Empty Re: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj?

Mesazh nga Neta E Sat 19 Jan 2013 - 0:16

Tek une s'ka ndikuar kurre asnjehere,dhe as qe do ndikoj,e per te tjeret se di,edhe pse une kam raste njerez qe i njoh ne realitet qe jane njohur nga fb kane filluar s'i Lidhje njehere,me pas jane martuar dhe kane bere femije
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj? Empty Re: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj?

Mesazh nga WebMaster Sat 19 Jan 2013 - 0:29

Besoj se ndikon nuk flas per dashurickat ne internet po ne realitet domethene edhe flas per burra te martuar shum bien ne kete kurhin e Facebookut apo msn eshte ber semundje kjo
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj? Empty Re: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:32

PER DASHURIT E VERTETA JO ATY KU KA MIRKUPTIM E MIRBESIM JO NDERSA TE ATO KALAMITARE E NDOSHTA...UN PER VETE SNDIKON SE SKAM KUJT ME I DHAN LLOGARI JO X GJA

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj? Empty Re: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj?

Mesazh nga Anakonda Tue 21 May 2013 - 20:49

Burrelsja shkruajti:PER DASHURIT E VERTETA JO ATY KU KA MIRKUPTIM E MIRBESIM JO NDERSA TE ATO KALAMITARE E NDOSHTA...UN PER VETE SNDIKON SE SKAM KUJT ME I DHAN LLOGARI JO X GJA

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj? Empty Re: A ndikon ne marredhenie te dashurise Facebook, Msn, Hi5 etj?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi