Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
What's on your mind? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
What's on your mind? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

What's on your mind?

+3
Space
Arabela
Alberti
7 posters

Shko poshtë

What's on your mind? Empty What's on your mind?

Mesazh nga Alberti Fri 18 Jan 2013 - 5:59

Nëna, qoftë edhe e keqe, është gjithmonë nënë.
Bethoveni

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Alberti Mon 21 Jan 2013 - 11:35

"Kapitali me i madh eshte te kesh besim tek Allahu dhe te mos i varesh shpresat tek njerezit"

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 33
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Arabela Tue 22 Jan 2013 - 7:36

gjithmone kam deshiruar te eci kunder rrymes,,,sa e lodhshme,,,po leshohem ne rrymen e valeve per ca kohe,,, :p
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Space Tue 22 Jan 2013 - 7:38

ecen si peshku kunder rrjedhjes se rrymes
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Arabela Tue 22 Jan 2013 - 7:42

peshku rreshqet me lehte se une et pakten,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Space Tue 22 Jan 2013 - 7:44

vesh nje uniforme zhytesi lol
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Arabela Tue 22 Jan 2013 - 7:46

mbase jo se do eci me rrymen njehere,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 27

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Space Tue 22 Jan 2013 - 7:48

kujdes se po perfundove ne oqean sdihet si ndahesh jo per gje po perzihen ujrat :P
Space
Space
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne levizje
Postime Postime : 1354
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 03/06/2011
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Informatika

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Burrelsja Fri 17 May 2013 - 23:11

Kjo eshte jeta ime,
Ku kam ber shume gabime,
ku kam derdhur lot pa mbarim,
ku kam heshtur por vetem un e di
sa kam vuajtur edhe shpirti im.
Jam ngritur edhe pse shume here u rrezova,
kam qeshur edhe kur u trishtova,
kam fituar edhe kur humba njerez qe desha,
kam loz edhe kur nuk kisha deshire te lozja
me ndjejat e tjerve por ja qe e bera.
Kam kerkuar falje dhe nganjeher falje nuk kam marr,
kam falur edhe kur dikush nuk ishte per te fal.
Mesova te eci me koken lart edhe kur disa mendonin
qe un duhej te ecja me koke te ulur,
kam pas dhe kam shume krenari,
pervec zotit dhe familjes time nuk perulem per asnjeri..!!

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Thjeshtësia Tue 23 Jul 2013 - 22:08

Shumë njerëz më konsiderojnë personin më të ëmbël në botë, ndërsa disa të tjerë personin më të keq.
Unë mendoj se thjeshtë më kanë njohur në momente të ndryshme...
Thjeshtësia
Thjeshtësia
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 31
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 18/07/2013
Mosha Mosha : 34

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Anakonda Tue 23 Jul 2013 - 22:33

Nuk besoj se koha sheron plaget,ne gdhendjen e saj dhimbja renkon ne heshtje...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga LaDescarada Sat 8 Feb 2014 - 4:25

Preferoj te jem askushi ne menyren time, sesa dikushi ne menyren e te tjereve!
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Anakonda Sun 9 Feb 2014 - 22:07

[b]Dhe vjen nje cast ku copezat e mendimeve humbasin pertej imagjinates te pa shfrenuar!
Ne mje bote perrallore ku egzistenca nuk egziston!
Ku une dhe ti jemi egzistenc e te pa egzistuares!
Ku c'do gje do te egzistonte vetem nqs ti do te egzistoje per mua!
[/b]

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga LaDescarada Mon 17 Mar 2014 - 1:01

“Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment.”
LaDescarada
LaDescarada
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 11767
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 29/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Anakonda Mon 17 Mar 2014 - 20:25

eshiron te jesh e tij/saj
02:10 keni takim
03:15 nuk deshiron met lan
04:20 deshiron te pajtohesh
05:25 deshiron puthje
06:30 ka takim me tjetren/tjetrin
07:35 te ka deri ne vdekje
08:40 nuk mundet pa ty
09:45 mendon se ke tjetrin/tjetren
10:50 do tju njoftoj me familjen
11:55 dikush do tju hyj ne pun
12:00 eshte aventurist/e
13:05 nje zeshkan/e mendon per ty
14:10 Do Te DilNi XhiRo ..
15:15 Do iA ArriSh QelliMiT
16:20 nuk mundet pa ty
17:25 se shpejti do te shiheni
18:30 mendon me u nda
19:35 I pelqejn buzet e tua
20:40 vuan per dashuri
21:45 eshte elegant/e
22:50 e ka marr malli per ty
23:55 ju don per interes
24:00 jeni çift per merak.!

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

What's on your mind? Empty Re: What's on your mind?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi