Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?  People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?

3 posters

Shko poshtë

Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?  Empty Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?

Mesazh nga Robi dashuris Tue 22 Jan 2013 - 7:57

Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan? sepse kam nevoje tha ajo.
Nuk po te kuptoje, tha ai. Nena e tij vetem e perqafoi ate dhe i tha, edhe kurre nuk do ta kuptosh!
me vone djaloshi i vogel e pyeti baban e tij, pse Nena qane pa arsye?
Te gjitha femrat qajne pa arsye, babai i tij u pergjigj pa kujdes.
Djaloshi i vogel, ende duke e pyetur veten pse grate qajne....!? kush e dine kete historine, edhe simbolet e femres, vlerat e femres.... ti thot ketu!
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?  Empty Re: Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?

Mesazh nga Arabela Tue 22 Jan 2013 - 9:04

femra nuk jeton asnjehere vetem per vete,,,,ne familjen e babait dhe te nenes u perkushtohet atyre,,,pastaj kur martohet familjes se saj,,,femijeve te saj,,,respekte per femren e devotshme,,,
Arabela
Arabela
Princeshë
Princeshë

Postime Postime : 26332
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 04/03/2011
Mosha Mosha : 29

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?  Empty Re: Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?

Mesazh nga Burrelsja Mon 20 May 2013 - 21:40

KUR LIND NJE VAJZ LIND NSHPIN E HUJ E SHKON NSHPIN E VET THOT NJE FJAL E HUJ...FEMRAT QAJN SE KAN NDJENJA FEMRA LIND RRITET E ASNJEHER SESHT E LUMTUR E NESE BUZQESH QESH NGA HALLI JO SE KA DESHIR..ESHT FARE LEHT TA BESH NJE FEMER TE QAJ QOFT E NJE SHIIM ME INAT PO MOS HARRONI SE NJE FEMER ESHT NEN ESHT MOTER E MBI TGJITHA ESHT ARSYJA QE NJE MASHKULL JETON

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?  Empty Re: Nje djalosh i vogel e pyet nenen e tij, pse qan?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi