Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maqedoni, A(H1N1) shkakton viktimën e parë për këtë vit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Maqedoni, A(H1N1) shkakton viktimën e parë për këtë vit People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Maqedoni, A(H1N1) shkakton viktimën e parë për këtë vit

Shko poshtë

Maqedoni, A(H1N1) shkakton viktimën e parë për këtë vit Empty Maqedoni, A(H1N1) shkakton viktimën e parë për këtë vit

Mesazh nga WebMaster Fri 25 Jan 2013 - 0:18

SHKUP- Një 62-vjeçar nga Tetova, i infektuar me virusin e gripit të tipit A (H1N1) vdiq dje në Klinikën maqedonase për Sëmundjet Infektive.
Mjekja Sanja Marinkoviç nga kjo klinikë tha se personi kishte patur sëmundje kronike.

Jovanka Kostovska, udhëheqëse e sektorit për mbrojtje shëndetësore parandaluese pranë Ministrisë maqedonase të Shëndetësisë deklaroi se nga e hëna deri sot ka 22 raste të reja me virus të gripit nga të cilët 19 janë të tipit A, ndërsa tre janë të tipit B.

''Nga ato 19, 14 janë të tipit H1N1, ndërsa pesë me virus të gripit nga tipi H3N2'', tha ajo.
(ma.ar/mia/BalkanWeb)
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi