Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Premtimi/ Besa e shqiptarit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Premtimi/ Besa e shqiptarit? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Premtimi/ Besa e shqiptarit?

5 posters

Shko poshtë

Premtimi/ Besa e shqiptarit? Empty Premtimi/ Besa e shqiptarit?

Mesazh nga Nella Fri 25 Jan 2013 - 22:30

Ne shume fjale te urta apo qofte libra shkollor kjo shprehje ka qene me e permendura...." Besa e Shqiptarit si purteka e arit"
C'eshte premtimi per ju? A e mbani valle?
Premtimi a eshte besa e nje shqiptari? Apo....?
Sa te predispozuar jemi ne ta mbajme nje premtim te dhene? Pse e shkelim ne disa raste?
Dua nje diskutim te gjere rreth kesaj ceshtje se pa e vene re influencon shume momente esenciale te jetes sone me kedo qofte familje, shoqeri, i/e dashur dhe keshtu me rradhe.....
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 32

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Premtimi/ Besa e shqiptarit? Empty Re: Premtimi/ Besa e shqiptarit?

Mesazh nga Besa Wed 30 Jan 2013 - 11:42

Te pakt jane ata qe e mjane besen, dikur ishte por tani nuk eshte...

Ata qe me njohin e dine se e mbaje besen,sepse kurre nuk i kam zhgenjyer asnjehere ne jete, ndoshta veten time e kam lene anash kur i kam premtuar dikujt dicka e kam bere...
Besa
Besa
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Ne zemren e trojeve shqipatre
Postime Postime : 1402
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 15/10/2011
Mosha Mosha : 36
Hobi Hobi : muzika,leximi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Premtimi/ Besa e shqiptarit? Empty Re: Premtimi/ Besa e shqiptarit?

Mesazh nga Ariel Fri 1 Feb 2013 - 1:57

Jam tip qe nuk mbaj var...nese premroj e mbaj fjalen.

Ja psh...i kam thene Kleas qe kur te vij ne Durres do e pime nje kafe bashke hahahaa hihihi dhe do ta mbaj fjalen...vetem ne gusht mos te vij se sjam hahahahaha
Ariel
Ariel
WebMaster
WebMaster

Vendbanimi Vendbanimi : Ke shpia ime
Postime Postime : 15707
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 14/06/2010
Mosha Mosha : 102
Hobi Hobi : Udhetimet, vdes per pushime larg

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Premtimi/ Besa e shqiptarit? Empty Re: Premtimi/ Besa e shqiptarit?

Mesazh nga Arian 123 Sun 17 Mar 2013 - 0:16

Ne Shqipetaret mendojme se jemi te mire.Nuk eshte e vertete.Beses se shqipetareve nuk ju ze bese.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Premtimi/ Besa e shqiptarit? Empty Re: Premtimi/ Besa e shqiptarit?

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 4:57

varet se me clloj njeriu a karakteri njihesh udhes se jetes jo tgjith jan tbeses jo tgjith jan ashtu siq hiqewn po besa shqiptarit si purteka arit thot nje shprehje e bukur

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Premtimi/ Besa e shqiptarit? Empty Re: Premtimi/ Besa e shqiptarit?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi