Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me dhemb zemra kur..........? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Me dhemb zemra kur..........? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Me dhemb zemra kur..........?

5 posters

Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Robi dashuris Sun 27 Jan 2013 - 5:52

Me dhemb zemra kur kujtoj te kaluaren:(
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 6:12

Me dhemb zemra kur humbas njerezit qe gjithnje e kam ne zemer
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Robi dashuris Sun 27 Jan 2013 - 6:16

me dhemb zemera kur, un dua te flas e te shprehem per dicka e nuk mundem :(
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 6:21

Kur na ndan largesia
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Robi dashuris Sun 27 Jan 2013 - 6:32

me dhemb zemra hesht edhe i grumbulloj te gjitha ne zemer.
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 6:34

Kur njerezit ndjehen keq
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Robi dashuris Sun 27 Jan 2013 - 6:36

me dhemb zemra kur skam fjale per to folur, heshtja behet nje me mua por zemera renkon shume...
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 6:36

Kur kuptoj se gjithcka ishte nje genjeshter
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Robi dashuris Sun 27 Jan 2013 - 6:44

me dhemb zemra per ty!
Robi dashuris
Robi dashuris
I/e Regjistruar
I/e Regjistruar

Vendbanimi Vendbanimi : Itali torini
Postime Postime : 381
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 16/01/2013
Mosha Mosha : 40
Hobi Hobi : Zemra jote ne doren time!!

https://www.facebook.com/meperqafo

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga WebMaster Sun 27 Jan 2013 - 6:47

Kur heshtim nganjehere per te mos ber dem
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Neta E Sun 27 Jan 2013 - 6:50

Kur te gjithe t'a kthejn kurrizin per hic asgje
Neta E
Neta E
Princeshë
Princeshë

Vendbanimi Vendbanimi : Në botën time
Postime Postime : 12610
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 08/10/2009
Hobi Hobi : Të dëgjoj shumë,të flas pak

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Burrelsja Sun 19 May 2013 - 18:19

KA NJEREZ TPAFAJSHEM QE VUAJN NE KET BOT MIZORE

Burrelsja
I/e Përjashtuar
I/e Përjashtuar

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 603
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/04/2013
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Smogxhije

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 18:42

shoh femij fatkeq qe nvend tshkojn nshkoll detyrohen tdalin etlypin rrugeve tqytetit

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Me dhemb zemra kur..........? Empty Re: Me dhemb zemra kur..........?

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi