Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Angli, tifozet te bashkuar kunder cmimeve te biletave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Angli, tifozet te bashkuar kunder cmimeve te biletave People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Angli, tifozet te bashkuar kunder cmimeve te biletave

2 posters

Shko poshtë

Angli, tifozet te bashkuar kunder cmimeve te biletave Empty Angli, tifozet te bashkuar kunder cmimeve te biletave

Mesazh nga Nella Sun 27 Jan 2013 - 22:30

Tifozët e skuadrave angleze kanë vendosur që t’i japin fund rivalitetit mes tyre duke i bashkuar forcat për një qëllim të përbashkët, uljen e çmimit të biletave. Shoqata e Tifozëve në Angli është e vendosur që t’i zbresë çmimet e biletave në stadiume për mbështetësit e skuadrave mike deri në 20 paund.

Një përfaqësi e tifozëve kanë nisur të mbajnë një seri mbledhjesh dhe eventesh për të diskutuar lidhur me këtë çështje. Më herët këtë muaj, tifozët e Manchester City-t, të cilët udhëtuan në Londër për të ndjekur ndeshjen ndaj Arsenalit, protestuan për çmimin prej 62 paundësh të biletave për vizitorët.
Rreth 900 bileta për miqtë u refuzuan për atë ndeshje për shkak të çmimit të lartë, ndërsa në Londër, u desh ndërhyrja e policisë metropolitane për të shpërndarë turmën e protestuesve të ardhur nga Mançesteri.
Nella
Nella
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 195
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 10/01/2013
Mosha Mosha : 31

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Angli, tifozet te bashkuar kunder cmimeve te biletave Empty Re: Angli, tifozet te bashkuar kunder cmimeve te biletave

Mesazh nga Anakonda Wed 22 Oct 2014 - 3:38

kur qahen e anglezet vajhalli shqiptaret qa tduhet tbojn

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi