Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Daim & Buqe Lala - Maximum 2013 (Official Video) People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Daim & Buqe Lala - Maximum 2013 (Official Video)

Shko poshtë

Daim & Buqe Lala - Maximum 2013 (Official Video) Empty Daim & Buqe Lala - Maximum 2013 (Official Video)

Mesazh nga Alberti prej Tue 29 Jan 2013 - 8:31


Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Daim & Buqe Lala - Maximum 2013 (Official Video) Empty Re: Daim & Buqe Lala - Maximum 2013 (Official Video)

Mesazh nga Anakonda prej Sat 25 May 2013 - 23:54

Daim & Buqe Lala - Maximum 2013 (Official Video) 2133634253 Daim & Buqe Lala - Maximum 2013 (Official Video) 3980218871

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi