Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tërheq kredinë me shokët, e rrahin dhe ia grabisin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Tërheq kredinë me shokët, e rrahin dhe ia grabisin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tërheq kredinë me shokët, e rrahin dhe ia grabisin

Shko poshtë

Tërheq kredinë me shokët, e rrahin dhe ia grabisin Empty Tërheq kredinë me shokët, e rrahin dhe ia grabisin

Mesazh nga WebMaster Wed 30 Jan 2013 - 12:04

Përgjatë këtyre dy ditëve jam shoqëruar me Gentian Muçën. Nuk e di se çfarë ka ndodhur atë moment, por di që më kanë qëlluar me çfarë kanë mundur. Më kanë marrë gjithë shumën e parave që kisha me vete dhe janë larguar. E di se kanë qenë dy persona, mbase edhe më shumë, por dy të paktën po sepse i kam njohur në zë”. Kjo ka qenë dëshmia e një personi të grabitur orëve të vona të së premtes në Durrës. shtruar në spital pasi ka pësuar edhe dëmtime nga goditjet e shumta që janë lëshuar mbi të. Megjithatë mësohet se personat që e kanë sulmuar kanë qenë të pajisur edhe me thika, por për fatin e tij nuk i kanë përdorur ato. Burri 45- vjeçar ka mundur të shpëtojë gjallë, pasi nuk ka hezituar të lëshojë pakon prej 49 mijë euro në duart e personave që e kanë goditur dhe rrahur. Burimet e policisë së Durrësit bëjnë me dije se është vënë në pranga njëri nga personat, ndërkohë që personi tjetër, bashkë me sasinë e valutës është larguar në drejtim të paditur.

Ngjarja

Një 45-vjeçar me inicialet M.L nga Shkozeti i Durrësit mësohet se ditën e enjte ka realizuar tërheqjen e një kredie familjare në një prej bankave të nivelit të dytënë qytetin e Durrësit. Ai mësohet se ka qenë i shoqëruar me njerëz të njohur të tij dhe një prej tyre edhe shtetasi Gentian Muça. Madje përfituesi i kredisë mësohet se jo vetëm ditën e enjte, por edhe përgjatë gjithë së premtes është shoqëruar me këta persona derisa në darkë, pasi kishte rënë errësira i kanë zënë pritë në afërsi të shtëpisë. Sipas të dhënave që vijnë nga policia e Durrësit, M.L, dy persona të maskuar dhe të pajisur me thika e kanë kërcënuar me jetë 45-vjeçarin dhe i kanë kërkuar dorëzimin e shumës së parave. Burri ka dialoguar me ta duke iu thënë se i kam lënë në shtëpi, por grabitësit kanë qenë në dijeni të shumës që ai posedonte. E kanë goditur me grushte dhe mjete të tjera derisa e kanë lënë pa ndjenja në vend. Kanë marrë paratë dhe kanë ikur. Policia pasi ka siguruar dëshminë e “viktimës” menjëherë ka vënë në pranga Muçën j cili ka refuzuar të jetë autor i asaj grabitjeje. Policia ka kryer edhe kontroll banese por nuk ka mundur të sigurojë provën kryesore materiale që lidhet me shumën e parave. Ndërkaq është shpallur në kërkim bashkëpunëtori, pasi dyshohet se ai është edhe poseduesi i shumës prej 49 mijë eurove.

Nikoleta Kovaçi
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi