Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Denimi me Vdekje ne Shqiperi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Denimi me Vdekje ne Shqiperi People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Denimi me Vdekje ne Shqiperi

+3
Arian 123
Gjilanasi
WebMaster
7 posters

Shko poshtë

Denimi me Vdekje ne Shqiperi Empty Denimi me Vdekje ne Shqiperi

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 5:25

Nje teme diskutimi delikate kjo...
A duhet vene denimi me vdekje ne Shqiperi apo jo ????
Jepni opinion tuaj , sigurisht duke respektuar ate te çdo njeri
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denimi me Vdekje ne Shqiperi Empty Re: Denimi me Vdekje ne Shqiperi

Mesazh nga Gjilanasi Wed 6 Feb 2013 - 5:26

Une kisha then po denim em vdekje ,, do kishin punet me mir nga vendosja e atij ligji,,, shum gjona sdo behetn nga ajo ditt
Gjilanasi
Gjilanasi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Gjilan
Postime Postime : 673
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 06/01/2013
Hobi Hobi : .....

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denimi me Vdekje ne Shqiperi Empty Re: Denimi me Vdekje ne Shqiperi

Mesazh nga Arian 123 Sun 17 Mar 2013 - 0:14

Denimi me vdekje eshte primitiv.Por edhe krimet ne Shqiperi jane barbare.Njerze kaq kriminel duhet te izolohen nje here e pergjithmone.
Arian 123
Arian 123
Legjendë
Legjendë

Vendbanimi Vendbanimi : Hamburg
Postime Postime : 2998
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 30/09/2012
Mosha Mosha : 48
Hobi Hobi : Tenis,Bowling,Sport.

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denimi me Vdekje ne Shqiperi Empty Re: Denimi me Vdekje ne Shqiperi

Mesazh nga seriozi Mon 18 Mar 2013 - 8:23

Denimet me vdekje jane te nevojshme.
Ne kohen e Xhaxhit Enver ka pasur denime me vdekje. Dhe mbas renies se komunizmit ne shqiperi per disa vite u kan ne fuqi denimi me vdekje, qe ka ndikuar ne renien e krimeve ne shqiperi.

Rasti i fundi tme denim me vdekje eshte e dy vellezerve qe kishin plaqkitur dhe mbytur ne familje komplet.
Denimi u kan me varje ne publik. Edhe pse ne menyre shume te eger i kane denuar me vdekje me varje para tere njerezve dhe i kane lane per dite te tera ashtu te varur, per te pare te tjeret. Kjo ka ndikuar ne uljen e krimeve ne shqiperi.

Une jam pro denimeve me vdekje!
seriozi
seriozi
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 179
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/02/2013
Mosha Mosha : 33

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denimi me Vdekje ne Shqiperi Empty Re: Denimi me Vdekje ne Shqiperi

Mesazh nga WebMaster Mon 18 Mar 2013 - 8:28

Un edhe pse kam hapur temen jam kundra denimit te jetes njeriun nese gabon jepi denimin e duhur qe te vuaj edhe te shikoj me sy te ti se pse ka gabuar ..Vetem ai lart mundet te mari jeten .
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denimi me Vdekje ne Shqiperi Empty Re: Denimi me Vdekje ne Shqiperi

Mesazh nga Tonii Sun 21 Apr 2013 - 9:37

jam tatalisht kunder, sepse nuk do zbatohet ne aktualitetin Shqiptar
e zem se nje i ri vret , dhe se ky i ri eshte pjes e ndonje organizate te fuqishme mafioze me influenc ne qarqe shtetrore e ne persona me pushtet ateher kush do te guxonte te arrinte ndonje trup gjykues ti jepte ketij personi denimin me vdekje? ai dhe njerezit e tij te ngusht do te bente te pamunduren per te mos u denuar me vdekje, do te ngrente nje ushtri te ter ne kemb, do te kercenoheshin e shantazhoheshin gjykates e prokuror, parat do te derdheshin lum per te levizur cdo gur, qe dua te them edhe nese kthehet denimi me vdekje do te zbatohet vetem per fukarenjt ne ata te cilet skan fuqi e pare keta do te vuanin kte lloj ligji, sepse ne Shqiperi ligjin e ben paraja, e paran e kan pushtetaret e mafja te cilet kane koh qe jan kthyer ne patron te Shqiperis
Tonii
Tonii
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Postime Postime : 5860
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/12/2009

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denimi me Vdekje ne Shqiperi Empty Re: Denimi me Vdekje ne Shqiperi

Mesazh nga Єямєℓiиdå Sun 21 Apr 2013 - 10:27

Disa monstra e meritojne vallai
Єямєℓiиdå
Єямєℓiиdå
WebMaster
WebMaster

Postime Postime : 17963
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 09/10/2010
Mosha Mosha : 37
Hobi Hobi : Muzika, leximi & noti

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denimi me Vdekje ne Shqiperi Empty Re: Denimi me Vdekje ne Shqiperi

Mesazh nga Anakonda Fri 24 May 2013 - 4:49

e meritojn vdekjen do isht mir tkthehej kjo pasi tbehet shembull per disa e po e sheh ti nese kan shance ata tbejn krime siq po behen dita-dites

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 27
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Denimi me Vdekje ne Shqiperi Empty Re: Denimi me Vdekje ne Shqiperi

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi