Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhunimi Martesor...! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Dhunimi Martesor...! People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dhunimi Martesor...!

2 posters

Shko poshtë

Dhunimi Martesor...! Empty Dhunimi Martesor...!

Mesazh nga WebMaster Wed 6 Feb 2013 - 5:28

Nuk e di a e them termin si duhet, por e kam fjalën për dhunimin seksul që ndodh brenda në martesë.
Ndoshta dikush nuk do ta quante këtë dhunim, por ja që në Amerikë ka më burra që vuajn denime përshkak të dhunimit të grave të tyre. Thjeshte, ligji thotë "a ke unazë apo jo, gjithëçka bëhet me dëshirë, jo me dhunë".

Cfar mendoni ju per kete dukuri?
Duhet të denohet? Si të denohet? A mendoni se në shoqërin tonë është e përhapur kjo dukuri por që askush nuk flet për të? Shkaqet?


Tek shqipetaret akoma vlen parimi :
"Cigarja ne tavolin dhe gruja ne krevet - nuk pyetet"


Cfar mendoni Ju

Pres Pergjigje te Sinqerta nga ju





Dhunimi Martesor...! 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Dhunimi Martesor...! 30l12rc Pytje & Përgjigje Dhunimi Martesor...! 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 43
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Dhunimi Martesor...! Empty Re: Dhunimi Martesor...!

Mesazh nga Anakonda Thu 23 May 2013 - 4:15

Nje Nen Me Tha Dikur.....
Kur Lind Ti Nje Femer Te Mban Ne Krah
Kur Ti Qan Nje Femer Pran Vetes Te Shtrengon
Kur Ti Dashuron Nje Femer Tmban Ne Zemer...
Sa Per Temen Nuk Esht Burr Ai Qe Dhunon Gruan Nese Don Tbej Tfortin Tshkoj Nring Jo Me Nje Femer...

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 26
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi