Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Idetë më të mira për Shën Valentin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Idetë më të mira për Shën Valentin People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Idetë më të mira për Shën Valentin

2 posters

Shko poshtë

Idetë më të mira për Shën Valentin Empty Idetë më të mira për Shën Valentin

Mesazh nga WebMaster Sun 10 Feb 2013 - 2:02

Në ditën e Shën Valentinit femrat kërkojnë romancë dhe vetëm romancë.
Harrojeni metodën e të pyeturit se çka dëshiron ajo. "Femrat kanë përshtypjen se nëse ato duhet të kërkojnë diçka, ajo nuk llogaritët si dhuratë", thotë një psikologe e lidhjeve, Karen Sherman. E para gjë që duhet ditur kur e zgjidhni dhuratën e ditës së Shën Valentinit është se duhet t'i blini diçka që ajo e pëlqen, që ajo nuk do ta blejë vetë. "Dhe, romanca është romancë, nuk ka të bëjë me pjesë të veturës. Përkthimi: mos i blej diçka që i duhet, por diçka që do t'i pëlqente ta kishte ", thotë ajo.

Çokollatat
Nëse jeni në fillim të lidhjes çokollatat mund të jenë të mira, por kjo vlen vetëm nëse nuk e njihni sa duhet njëri-tjetrin. Vetëm sigurohuni që ta gjeni llojin që ajo e pëlqen më shumë. Ja si mund ta bëni këtë: herën tjetër që jeni bashkë mund të hyni në një dyqan dhe t'i blini një çokollatë. Mbajeni në mend atë që zgjedh ajo.

Të brendshme
Nëse keni qenë bashkë për më shumë se 6 muaj, mund të tundoheni t'i blini asaj të brendshme në këtë fazë të lidhjes, por ai do të ishte një hap i madh prapa. Pa marrë parasysh sa mirë do të duket në to, ju do të mbeteni egoist. Në vend të kësaj mund t'i blini trëndafila ngjyrë shampanje. Ata janë seksi dhe romantikë në të njëjtën kohë.

Veshje
Nëse keni rreth një vit që po takoheni, mund t'i dhuroni asaj një mantel dhe t'i thoni se në këtë mënyrë do t'u ndiejë juve gjithmonë rreth vetes."Kjo është një gjë emocionale dhe rehatuese, jo diçka seksuale ", shpjegon Sherman.

Udhëtimi
Nëse jeni në një lidhje serioze, kjo do të ishte dhurata më e mirë e mundshme. Kalimi i disa ditëve bashkë dhe larg të gjithë të tjerëve do t'u ndihmojë që të relaksoheni bashkë dhe të merrni një tjetër kah në lidhjen tuaj.
/Telegrafi/
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 45
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Idetë më të mira për Shën Valentin Empty Re: Idetë më të mira për Shën Valentin

Mesazh nga Anakonda Wed 22 May 2013 - 5:48

INTERESANTE SIDOMOS X MU QE SI JAP HALL KSAJ FESTE EH JOM PLAK
Anakonda
Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Australia
Postime Postime : 31717
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 34
Hobi Hobi : Once Upon A Time

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi