Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Ruby Sparks [Film] People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Ruby Sparks [Film]

Shko poshtë

Ruby Sparks [Film] Empty Ruby Sparks [Film]

Mesazh nga Alberti prej Fri 15 Feb 2013 - 10:51

Duhet të regjistroheni që te shikoni këtë film.Një romancier ,gjen nje romancë në mënyrën më të pazakontë: duke krijuar një karakter femër që ai mendon se do ta doje, dhe pa pritur i del në ekzistencë.

Alberti
Legjendë
Legjendë

Postime Postime : 41743
Gjinia Gjinia : Male
Anëtarësuar Anëtarësuar : 23/11/2009
Mosha Mosha : 31
Hobi Hobi : Tenisi

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi