Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Simboli i Shqiptarëve.? People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.

Simboli i Shqiptarëve.?

Shko poshtë

Simboli i Shqiptarëve.? Empty Simboli i Shqiptarëve.?

Mesazh nga WebMaster prej Sun 17 Feb 2013 - 12:50

I kam bere pyetje vetes keto dite .duke lexuar ne nje liber per historin tone me lindi pyetja
A mendoni qe ne simbolizohemi nga nje shpend shum i fuqishme, Luani ne Tok e Shqiponja ne qille jan me te fuqishmit.... Por a esht e vertete qe shqiponja han femine e vete..?
Simboli i Shqiptarëve.? 30l12rcEmri  i Forumit do të ndryshoj  Simboli i Shqiptarëve.? 30l12rc Pytje & Përgjigje Simboli i Shqiptarëve.? 30l12rc
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 41
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Simboli i Shqiptarëve.? Empty Re: Simboli i Shqiptarëve.?

Mesazh nga Anakonda prej Sat 25 May 2013 - 20:01

Urtesia shkruajti:
I kam bere pyetje vetes keto dite .duke lexuar ne nje liber per historin tone me lindi pyetja
A mendoni qe ne simbolizohemi nga nje shpend shum i fuqishme, Luani ne Tok e Shqiponja ne qille jan me te fuqishmit.... Por a esht e vertete qe shqiponja han femine e vete..?
jo mesa di un shqipnoja se ben diqka te till esht nje shprehje bukur qe thot "Mbroje Atdhen Si Shqiponja Folen"jo kam pa shum filma e ashtu emisdjone qe shqiponja vetsakrifikohet per fmijet jo me i hanger

Anakonda
V.I.P Anëtarë
V.I.P Anëtarë

Vendbanimi Vendbanimi : Burrel
Postime Postime : 31709
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 02/12/2011
Mosha Mosha : 24
Hobi Hobi : Dashuria endrra shpresa ke te zgjidhja nga te tria dhe nje nate lotin pyeta mu pergjigj DASHURIA

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi