Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babë e bir rrahin dy policët rrugorë se u kërkuan dokumentet e makinës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.


Join the forum, it's quick and easy

Klea Love Forum
Klea Love Forum - Welcome
Babë e bir rrahin dy policët rrugorë se u kërkuan dokumentet e makinës People-icon
Mirë se vini në Klea Love Forum, Ju ftojmë që të Regjistroheni, në mënyre që të keni aksese në të gjitha kategorit dhe temat, në Klea Love Forum, mund të gjeni Shoqeri, Filma Shqip dhe të huaj, Muzikën më të re 2013, DVD Humore shqip, Këshilla Mjeksore, Diskutime, Video Klipe, Kuriozitete, dhe Lajmet më të reja nga vendi dhe bota.

KleaLove.com / Staff.
Klea Love Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Babë e bir rrahin dy policët rrugorë se u kërkuan dokumentet e makinës

Shko poshtë

Babë e bir rrahin dy policët rrugorë se u kërkuan dokumentet e makinës Empty Babë e bir rrahin dy policët rrugorë se u kërkuan dokumentet e makinës

Mesazh nga WebMaster Mon 18 Feb 2013 - 12:10

Lushnjë- Dhuna e kontigjentëve të krimit ndaj efektivëve të policisë nuk ka të ndalur, duke u kërcënuar jetën në krye të detyrës. Dy policë të Qarkullimit Rrugor në Lushnjë, u plagosën pas një konflikti fizik me dy persona të tjerë, të cilët nuk pranuan kontrollin e dokumentacioneve të automjetit. Incidenti ndodhi pak ditë pas plagosjes së rëndë në operacion të shefit të krimeve të Burrelit, Musa Skura, i cili po lufton me vdekjen në spital. Ngjarja ndodhi afër mesnatës së martë, në rotondon e Savrës, në hyrje të autostradës Lushnjë-Fier.

Efektivët Berti Mema, 38 vjeç dhe Mariglen Lala, 30 vjeç, po mjekohen në spitalin e Lushnjës, por ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Ata kanë marrë dëmtime në fytyrë, kokë dhe trup nga grushtet e agresorëve. Të dëmtuar lehtë mbetën edhe dy të dyshuarit për krimin, tashmë të arrestuar, babë e bir, Ylli dhe Laert Iljazi. Dy efektivët ishin në Patrullë dhe ndaluan një automjet me targa AA968CM, për kontroll. Aty ka nisur edhe debati midis dy palëve, i cili degjeneroi në sharje e në përleshje me gurë e mjete të forta rrethanore. Ndaj të ndaluarve rëndon akuza e “goditjes për shkak të detyrës”.Burimi Informativ: Tirana Observer
WebMaster
WebMaster
Fondatori i Forumit
Fondatori i Forumit

Vendbanimi Vendbanimi : Ku te dua un
Postime Postime : 98857
Gjinia Gjinia : Female
Anëtarësuar Anëtarësuar : 11/01/2009
Mosha Mosha : 44
Hobi Hobi : Të përballoj jetën

http://www.klealove.com

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye

- Similar topics

 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi